Українці зможуть безкоштовно навчатися у кращих викладачів світу

Команда Благодійного фонду MagneticOne.org разом з групою волонтерів зі всіх куточків України активно працює над перекладом на українську мову всесвітньо відомих онлайн-курсів з освітньої ...

Додано:
zoryanabuya

side-business-grow
Українці зможуть безкоштовно навчатися у кращих викладачів світу

Команда Благодійного фонду MagneticOne.org разом з групою волонтерів зі всіх куточків України активно працює над перекладом на українську мову всесвітньо відомих онлайн-курсів з освітньої онлайн-платформи Khan Academy. Завдяки клопіткій роботі організації якісна іноземна освіта стає доступнішою для пересічного українського громадянина.

В рамках проекту “Переклад онлайн-курсів” створено канал в YouTube на якому зібрані всі перекладені відеоуроки на різні цікаві теми, починаючи з мистецтва та закінчуючи фізикою чи біологією. А завдяки субтитрам на українській мові кожен бажаючий зможе не тільки дізнатися потрібну йому інформацію, а й підтягнути свій рівень англійської мови.  Важливо, що всі запропоновані лекції записані провідними викладачами з усього світу.

Про доцільність безкоштовної онлайн-освіти годі й казати. Кожен охочий може зайти на канал у YouTube в будь-який зручний для нього час, обрати необхідну тему і вільно навчатися. Також проект “Переклад онлайн-курсів” стане в нагоді сучасним вчителям старших класів та викладачам університетів.

“Ми хочемо покращити онлайн-освіту України, зробити її доступнішою. Надати можливість кожному охочому українцю навчатися у провідних вчителів світу абсолютно безкоштовно, їх рідною мовою. Онлайн-освіта має багато плюсів: незалежність від вчителів, незалежність від графіку (ці відео можна переглядати навіть пізно вночі), незалежність від місця знаходження та фінансового становища, а також можливість покращити свій рівень англійської мови (розширити словниковий запас та навчитися сприймати мовлення англомовного спікера на слух).

Проект стартував недавно, але вже зібрав велику аудиторію прихильників – це і школярі, і їхні батьки, а також вчителі. Ми й надалі прагнемо активно працювати та розвиватися. А для цього нам необхідне сприяння від усіх, хто хоче підтримати корисне починання” – керівник проекту Юлія Білаш.

“Проект, безперечно, має неоціненне значення, адже покликаний доносити до людей найкориснішу та найцікавішу інформацію з усього світу рідною мовою” – перекладач, волонтер проекту Ольга Яцишина.

“Було дуже приємно долучитись до такої корисної ініціативи. Як викладачку логіки, мене особливо потішило, що завдяки цьому проекту побільшало матеріалів з критичного мислення, доступних українською. Оскільки онлайн-освіта відіграватиме дедалі більшу роль, переклад відеоуроків українською є дуже вчасною і перспективною справою. Тож хочу подякувати організаторам за можливість взяти участь в інтелектуальному волонтерстві” – редактор перекладів, волонтер проекту Мирослава Кругляк. 

Автор: Ілона Олексюк


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Сільські мешканці ОТГ Луганської області можуть отримати безоплатну правову допомогу

В Україні запущена інформаційна платформа з фандрейзингу та грантрайтингу

Сільське населення Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ має змогу отримувати юридичні консультації на базі соціальних та державних установ

План дій від учасників Освітнього фесту прав людини до влади України стосовно політичних переслідувань у Білорусі

Опубліковано новий звіт Freedom House «Свобода в мережі 2021»

Президент затвердив Національну стратегію розвитку громадянського суспільства