Український молодіжний фонд уклав Меморандум із Програмою розвитку ООН в Україні

Документ передбачає залучення молоді до процесів ухвалення рішень, сприяння зміцненню діалогу між молоддю та державними інституціями для впровадження молодіжної політики, підтримці ініціатив для ...

Додано:
youth_foundation

простір_обкладинка
Український молодіжний фонд уклав Меморандум із Програмою розвитку ООН в Україні

Документ передбачає залучення молоді до процесів ухвалення рішень, сприяння зміцненню діалогу між молоддю та державними інституціями для впровадження молодіжної політики, підтримці ініціатив для навчання та розвитку з фокусом на вразливих групах, зокрема молодих ветеранах, людях з інвалідністю, переселенців, молодих батьків тощо.

 

Директор УМФ Дмитро Твердохліб підкреслив значення співпраці з UNDP щодо посилення спроможності новоствореної державної інституції.

«Ми вдячні команді UNDP за вже надану вагому підтримку у становленні Українського молодіжного фонду. Завдяки нашій співпраці ми змогли розробити корпоративний стиль, напрацювати бачення по комунікаційній стратегії, а також провести тренінг з адміністрування грантових програм для працівників Фонду. Відтепер ми переходимо до наступного етапу взаємодії, де разом з UNDP плануємо впроваджувати нові ініціативи, спрямовані на підтримку залучення молоді до процесів відновлення та розвиток молодіжних проєктів», – розповів Дмитро Твердохліб.

Заступник Постійного представника UNDP в Україні Христофорос Політіс наголосив на важливості розбудови ефективної молодіжної політики та інфраструктури для посилення стійкості та забезпечення сталого відновлення України.

«Ми вважаємо, що залучення молоді та інвестицій в екосистему участі є важливими для інклюзивного відновлення та зміцнення стійкості України. UNDP прагне підтримувати розробку та впровадження молодіжної політики, стратегій та урядових заходів, які сприяють залученню молоді, зокрема Державної цільової соціальної програми «Молодь України 2026-2030». Ми підтримуємо новостворений Український молодіжний фонд та шукаємо можливості інвестування в молодіжне інноваційне підприємництво шляхом надання доступу до фінансування», –  зазначив Христофорос Політіс після підписання Меморандуму.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Кар'єрне консультування для нових мешканців громади: досвід ГО PRO WOMEN UA 

Сталість жіночого бізнесу попри війну, блекаути, вимушені передислокації: вшосте оголошено фіналісток конкурсу "Створено жінками - 2024"

Новий щотижневий дайджест вакансій для громадських активістів та активісток

Як покращити новинний контент на сайтах ВЦА Луганщини і Донеччини? Комунікаційники отримали поради

Громадські активісти Півдня України підвищують свою спроможність та планують нові ініціативи

Освітні можливості, фінансова допомога та консультації юристів: добірка ініціатив та програм для вимушених переселенців