Український агробізнес під пильним оком європейських фахівців

Делегація представників агропромислового бізнесу з Чернігівщини перебувала в Естонській республіці з 13 по 19 жовтня 2015 року. Зустрічі в Міністерствах закордонних справ та сільського господарства,  ...

Додано:
Nataliya Drozd

estonia-15 140
Український агробізнес під пильним оком європейських фахівців

Делегація представників агропромислового бізнесу з Чернігівщини перебувала в Естонській республіці з 13 по 19 жовтня 2015 року. Зустрічі в Міністерствах закордонних справ та сільського господарства,  ознайомчі візити на діючі господарства та  практичні навчання, семінари в Естонському Університеті Природничих Наук – такий видався напружений графік української делегації.

Українців дуже привітно зустрічали на всіх рівнях – від міністра до фахового працівника підприємства. Так, до навчального семінару у Міністерстві сільського господарства приєднався і міністр – Урмас Круузе.

Під час візиту українці також ознайомилися з специфікою організації та роботи  потужних відомих естонських молочних ферм, які надають послуги по збору та охолодженню молока, штучного осіменіння та заготівлі кормів.

Оцінка наявних можливостей розвитку тваринницької галузі на Чернігівщині естонськими фахівцями надає всі шанси на  підвищення якості продукції сільгосппідприємств  у трьох пілотних господарствах регіону.

Діяльність проекту пов’язана із забезпеченням потреб цих підприємств у наданні їм інформаційної, консультативно-методичної допомоги, використанні та запровадженні новітніх форм ведення господарств, спрямованих на зростання обсягів виробництва.

Даний візит проходив в рамках реалізації спільного естонсько-українського проекту СГО  «Народна Рада Чернігівщини» та Естонського Університету Природничих Наук. Проект має на меті впровадження успішної економічної моделі конкурентоспроможного та екологічного молочного стада на сільськогосподарських підприємствах Чернігівської області.

Діяльність проходить за підтримки МЗС Естонії.

 

20151015_111445_002 20151015_123231 20151015_160319

 

 

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку

Будувати спільноту в часи війни: як партисипативний театр змінює громади в Україні

Молодіжні ради отримали компʼютерну техніку та оснащення для роботи

ProjectPro: підтримка Європейського Союзу для українського бізнесу