Українська реперка alyona alyona отримала європейську музичну премію

Українська реперка alyona alyona отримала європейську музичну премію. Вчора ввечері виконавиця не лише стала лауреаткою премії Європейського Союзу у сфері популярної музики Music Moves Europe Talent ...

Додано:
AnnaIzmailova

photo_2021-01-16 14.53.23
Українська реперка alyona alyona отримала європейську музичну премію

Українська реперка alyona alyona отримала європейську музичну премію. Вчора ввечері виконавиця не лише стала лауреаткою премії Європейського Союзу у сфері популярної музики Music Moves Europe Talent Awards 2021, але й отримала найбільше голосів публіки у додатковій номінації Public Choice Award.  

Премія Мusic Moves Europe Talent Awards (MMETA) співфінансується програмою ЄС «Креативна Європа» і відзначає нових артистів, які презентують сьогоднішнє і майбутнє звучання Європи.

Церемонія нагородження відбулася ввечері 15 січня в онлайн-форматі на найпрестижнішому європейському шоукейс-фестивалі Eurosonic Noorderslag (ESNS). Її ведучою стала британська співачка Melanie C, колишня учасниця гурту Spice Girls. Згідно з рішенням експертного журі, яке складається з представників Spotify, BBC Radio 1, Estragon Club і Melt!, разом з alyona alyona премію отримали ще 7 нових європейських артистів: Inhaler (ie), Julia Bardo (it), Lous and the Yakuza (be), Melenas (es), Rimon (nl), Sassy 009 (no) і Vildá (fi). 

Усі лауреати отримали нагороди у розмірі 10 000 євро, а також пакет підтримки для розвитку кар’єри від партнерів премії. А alyona alyona, як лауреатка номінації Public Choice Award, була нагороджена додатковими 5 000 євро та отримала запрошення зняти лайв-сесію у студії Deezer у Парижі. Цю нагороду українській виконавиці вручала Марія Габріель, комісар ЄС з питань інновацій, досліджень, культури, освіти та молоді. 

Щорічна премія ЄС Music Moves Europe Talent Awards, що співфінансується програмою «Креативна Європа», покликана пришвидшити міжнародну кар’єру нових європейських артистів. Вона відзначає музикантів, які презентують сьогоднішнє і майбутнє звучання Європи. Цьогоріч вона відбулася втретє. У порівнянні з англо-американською музикою, загальний відсоток музики, що походить з континентальної Європи, відносно невеликий. Саме з метою привернення додаткової уваги до талантів з усього континенту і була створена ця відзнака. Серед її попередніх переможців були Rosalía, Meduza, Bishop Briggs, girl in red і Pale Waves.

Music Moves Europe Talent Awards  — це нова премія Європейського Союзу для підтримки сучасної та популярної музики. Вона відзначає нових виконавців, які представляють європейське звучання сьогодні та завтра. Премія реалізується Eurosonic Noorderslag (ESNS) у партнерстві з фестивалем Reeperbahn та за підтримки програми ЄС «Креативна Європа». 

Music Moves Europe — інструмент підтримки музичного сектору Європи. Музика – один із найпопулярніших видів мистецтв, який яскраво демонструє культурне різноманіття Європи. У рамках Music Moves Europe реалізуються ініціативи Європейської комісії, що допомагають європейському музичному сектору процвітати. Відповідно, премія Music Moves Europe Talent Awards, яка співфінансується «Креативною Європою» – програмою ЄС для підтримки культурного та аудіовізуального секторів – прагне сприяти креативності, різноманітності та конкурентоспроможності музичної індустрії в Європі.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Фінансова грамотність для дітей - відверта розмова про гроші

Обмеження журналістів на доступ до приміщення Одеських обладміністрації і облради оскаржено у суді

Школа щастя - як проєкт “Healthy Schools” формує психологічно комфортний простір у школах України

Ухвалення Законопроєкту №4254 «Про публічні консультації» важливе для розвитку демократії і народовладдя в Україні

Шкільна медіація на Чернігівщині: обмін досвідом та плани на майбутнє

Експерти та молодь обговорили проблеми громадянського суспільства та реформ