УКФ презентував Стратегію 2024-2027

Український культурний фонд презентував Стратегія діяльності 2024-2027. Документ, розроблений на три найближчі роки, повністю відповідає викликам сьогодення. На цьому наголосив виконавчий директор ...

Додано:
UCF_ua

стратегія громпростір
УКФ презентував Стратегію 2024-2027

Український культурний фонд презентував Стратегія діяльності 2024-2027. Документ, розроблений на три найближчі роки, повністю відповідає викликам сьогодення. На цьому наголосив виконавчий директор УКФ Владислав Берковський під час виступу.

«Маю честь презентувати Стратегію УКФ 2024-2027, яку ми створили разом. Процес її написання був тривалим і потребував зусиль багатьох людей. Під час розробки цього наріжного для діяльності Фонду документа ми враховували позицію низки фахівців, митців, діячів культури, а також представників влади. Активна залученість громадськості дозволила покращити та підсилити зміст Стратегії, за що я безмежно вдячний», – сказав Владислав Берковський. 

Своєю місією до 2027 року УКФ вбачає сприяння відновленню сучасної екосистеми культури та креативності в Україні, яка підсилює творців сенсів, уможливлює кроссекторальні партнерства на основі спільних цінностей. Візія – культура та креативність для перемоги та відновлення, ціннісного об’єднання українців та цілісного розвитку спільнот. 

«Наблизить Фонд до бажаної мети – виконання низки стратегічних завдань, які ми окреслили для себе в межах нової Стратегії. Наприклад, у грантовому сезоні 2024-25 робота команди УКФ буде зосереджена на сприянні стабілізації й відновленні спроможності інституцій та дієвців культури», – зазначив Владислав Берковський.

З 2025 року діяльність УКФ буде сфокусована, зокрема на кроссекторальних ініціативах та підсиленні ролі культури для стійкості суспільства у війні за ідентичність. У 2026-2027 роках Фонд сприятиме розвитку екосистеми культури та творців сенсів, розширенню культурної пропозиції, міжнародному полілогу культур, спільнот та лідерів для відновлення людяності та стійкості демократії у світі.

Ознайомитися з повною версією Стратегії УКФ 2024-2027 можна за посиланням.

 

Команда УКФ вдячна проєктам Restoring Ukraine Together та Support Ukraine’s Reforms for Governance, консультантам Ярославу ПетраковуНаталії КривдіДенису Блощинському та Вікторії Колєсніковій, а також всім-всім фахівцям сфери культури та креативних індустрій за висловлені пропозиції та надану допомогу у розробці стратегічного документа.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Чернівцях відбувся ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024

«Трансформація чи відбудова»: у Львові відбувся фінальний захід проєкту «Майстри змін»

Навантаження на медичну галузь зросло з початком великої війни

Визначення потреб та проблем доступності допомоги і послуг для ВПО, які мешкають у місті Рівне

Лановецька громада на Тернопільщині отримала 2 тисячі контейнерів для ТПВ від Програми USAID DOBRE

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях