УІНП розширить свою діяльність на Півдні України

Минулого року учасники тренінгів, які проводилися на Херсонщині Центром близькосхідних досліджень за методикою Української Миротворчої Школи, виступили з пропозицією створення регіонального ...

20190709_162836_rmedited
УІНП розширить свою діяльність на Півдні України

Минулого року учасники тренінгів, які проводилися на Херсонщині Центром близькосхідних досліджень за методикою Української Миротворчої Школи, виступили з пропозицією створення регіонального представництва Українського інституту національної пам’яти з центром у Херсоні чи Запоріжжі. На думку активістів та учасників експертного обговорення, це мало б позитивне значення для формування історичної пам’яти у південному регіоні, посилення національної ідентичности та, у підсумку, мінімізації конфліктного потенціалу.

За підсумками обговорень нами було надіслано до Кабінету Міністрів України відповідне звернення.

Приємно повідомити, що, згідно з отриманим листом УІНП, на додаток до п’яти міжрегіональних територіальних відділів Інституту, у Херсоні розміститься окремий офіс головного спеціаліста цієї установи, з компетенцією щодо Херсонської, Миколаївської, Одеської областей та АР Крим.

img20190709_12300930

Вітаємо це рішення, зі впевненістю, що процес декомунізації, провідником якої є УІНП, невдовзі пошириться і на український Крим.

Проект “Попередження конфліктів у Південній Україні” здійснюється Центром близькосхідних досліджень (AMES) за підтримки National Endowment for Democracy.

 

logo1

logo

 

 

 

 

 


Тематика публікації:             

Останні публікації цього розділу:

Бідний бо...

100 років Української Революції. Як відзначаємо? Чернігівщина.

Молодь Миколаєва пройшла співбесіду з професійними HR-ми на фіналі «Skills Lab: успішна кар’єра»

Підготовка та розробка проекту для конкурсу "Проекти міжнародної співпраці"

Людський фактор в партнерстві

Мова жестів, перформанси та виступ у бліндажі: фестиваль «З країни в Україну» на Луганщині