У Житомирі провели інтеграційну зустріч волонтерів

У Житомирі відбулася Інтеграційна зустріч “Голоси громад в умовах війни: волонтерські ініціативи Житомира”.Захід організувала НУО "Сучасний Формат" у партнерстві з Фонд громади Житомира/Zhytomyr ...

Додано:
modernformat

2022_10_07_ глоси громад_197
У Житомирі провели інтеграційну зустріч волонтерів

У Житомирі відбулася Інтеграційна зустріч “Голоси громад в умовах війни: волонтерські ініціативи Житомира”.

Захід організувала НУО “Сучасний Формат” у партнерстві з Фонд громади Житомира/Zhytomyr Community Fund в рамках проєкту “Голоси громад – розвиток потенціалу організацій громадянського суспільства у громадах Житомирської, Вінницької та Хмельницької областей” за підтримки Національного фонду сприяння демократії (National Endowment for Democracy).

2022_10_07_ глоси громад_68

Представники різних організацій та ініціатив зустрілися, щоб познайомитися, обмінятися досвідом, об’єднати свої зусилля задля спільної мети – перемоги України.

2022_10_07_ глоси громад_55

Під час знайомства присутні розповіли як змінилося їхнє життя після 24 лютого, як війна вплинула на кожного, що їм довелося пережити. 

2022_10_07_ глоси громад_14

Вікторія Кузьменко, координаторка проєкту “Голоси громад розвиток потенціалу організацій громадянського суспільства” відмітила, що даний проєкт діє вже три роки і триватиме й надалі.

Жанна Соловйова, виконавча директорка НУО “Сучасний Формат”, голова правління Фонду громади Житомира, зазначила, що це перша така зустріч. Будуть неодмінно наступні, до яких долучаться інші волонтерські рухи, котрих на Житомирщині є дуже багато.

2022_10_07_ глоси громад_188

“Відчувається, що волонтерський рух на Житомирщині – це сила! Кожна з наших ініціатив – це голос громади, і ваша справа наближає перемогу України!”, – зазначила Жанна Соловйова. Вона вручила Подяки волонтерським організаціям за активну громадянську позицію, волонтерство і допомогу в захисті суверенітету України в ході російсько-української війни.

2022_10_07_ глоси громад_29

Під час зустрічі волонтерів учасники вирішили створити Коаліцію.

З цією метою Жанна Соловйова запропонувала підписати Меморандум про створення Коаліції волонтерських організацій та ініціатив Житомира.

Першочергові завдання Коаліції полягають у:

  • обміні досвідом та знаннями у сфері надання волонтерської допомоги, гуманітарної підтримки тощо;
  • об’єднанні ресурсів, зусиль та можливостей у допомозі військовим, постраждалим від війни, внутрішньо переміщеним особам та іншим цільовим групам;
  • проведенні спільних заходів, проєктів та програм;
  • поширенні просвітницьких та правових матеріалів щодо підвищення рівня безпеки волонтерських організацій та ініціатив, волонтерів.

титулка

Ініціатива створення Коаліції виникла в рамках реалізації проєкту “Голоси громад в умовах війни в Україні”, що здійснюється Неурядовою організацією “Сучасний Формат” за підтримки Фонду сприяння демократії National Endowment for Democracy.


Тематика публікації:     

Останні публікації цього розділу:

Люди з інвалідністю Дніпропетровської та Запорізької областей навчились відстоювати свої трудові права

Молодь ВПО Київщини вчилась толерантному ставленню до культури, звичаїв народів інших країн

Фінансова грамотність, інвестиції в себе та донати: новий випуск [НЕ] Диванного подкасту вже на YouTube-каналі "Тиха Гавань"

«Разом зберігаємо. Разом творимо»: стартувала кампанія ЄС про підтримку української культури та мистецтва під час війни

Підрив довіри до ЗСУ та кібератаки на сайти про культуру: результати моніторингу дотримання цифрових прав за лютий 2023 року

Світлофор безпеки: дізнайтеся, чи захищена ваша організація від ризиків і що слід змінити вже зараз