У Запоріжжі стартувала інтеграційна виставка малюнків

У вівторок, 22 вересня, в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва відкрилася нова творча виставка "Барви осені — барви життя".До цієї інклюзивної експозиції увійшов десяток робіт молоді з ...

запорожье выставка
У Запоріжжі стартувала інтеграційна виставка малюнків

У вівторок, 22 вересня, в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва відкрилася нова творча виставка “Барви осені — барви життя”.

До цієї інклюзивної експозиції увійшов десяток робіт молоді з особливими потребами та звичайним здоров’ям на тему нової пори року. Самі, ж, роботи створено авторами й авторками за акварельною технікою “мокрим по мокрому” в стилі абстракцій.

— Дуже радує, що молодь й юнь всебічно розвивається та проявляє себе в тому числі й через живопис, — ділиться волонтер проекту Артем Тараненко, —  кожен може побачити на цих картинах щось своє, розгледівши якісь чудернацькі чи прямі образи чи-то силуети в переплетінні фарб і потоків. 

Дана експозиція є своєрідним продовженням соціального освітньо-гуманітарного проекту “[Не]смертельна тиша і COVID-19“, в рамках якого протягом липня-вересня в Запоріжжі відбувалися безкоштовні консультації психологів, правників, поліцейських, волонтерів і бізнес-консультантів як у форматі відео- з субтитрами та сурдоперекладом, так і вживу.

— В рамках “Несмертельної тиші”, в основному, допомогу отримали нечуючі дорослі, а ця виставка — свого роду арт-терапія для молоді в рамках подолання коронакризи, — підкреслив координатор проекту та голова молодіжної організації Олександр Кахай.

Переглянути роботи можна у робочий час бібліотеки з дотриманням всіх карантинних вимог.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Щоб було без "хламу": у Краматорську стартував масштабний проєкт щодо поліпшення стану реклами

Вікі любить пам'ятки: за кількістю фото Україна посіла перше місце

Тут курять. Чому необхідно посилювати антитютюнове законодавство

Новий комікс про журналістську етику від Олександра Грехова

Mezzanine, Masterskaya та Інститут звуку отримали грантову підтримку від «Креативної Європи»

Громадський центр правосуддя подав скаргу до Європейського суду з прав людини щодо порушення Україною права на справедливий суд