У Запоріжжі стартувала інтеграційна виставка малюнків

У вівторок, 22 вересня, в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва відкрилася нова творча виставка "Барви осені — барви життя".До цієї інклюзивної експозиції увійшов десяток робіт молоді з ...

запорожье выставка
У Запоріжжі стартувала інтеграційна виставка малюнків

У вівторок, 22 вересня, в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва відкрилася нова творча виставка “Барви осені — барви життя”.

До цієї інклюзивної експозиції увійшов десяток робіт молоді з особливими потребами та звичайним здоров’ям на тему нової пори року. Самі, ж, роботи створено авторами й авторками за акварельною технікою “мокрим по мокрому” в стилі абстракцій.

— Дуже радує, що молодь й юнь всебічно розвивається та проявляє себе в тому числі й через живопис, — ділиться волонтер проекту Артем Тараненко, —  кожен може побачити на цих картинах щось своє, розгледівши якісь чудернацькі чи прямі образи чи-то силуети в переплетінні фарб і потоків. 

Дана експозиція є своєрідним продовженням соціального освітньо-гуманітарного проекту “[Не]смертельна тиша і COVID-19“, в рамках якого протягом липня-вересня в Запоріжжі відбувалися безкоштовні консультації психологів, правників, поліцейських, волонтерів і бізнес-консультантів як у форматі відео- з субтитрами та сурдоперекладом, так і вживу.

— В рамках “Несмертельної тиші”, в основному, допомогу отримали нечуючі дорослі, а ця виставка — свого роду арт-терапія для молоді в рамках подолання коронакризи, — підкреслив координатор проекту та голова молодіжної організації Олександр Кахай.

Переглянути роботи можна у робочий час бібліотеки з дотриманням всіх карантинних вимог.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Забезпечення якісної освіти в громаді в умовах децентралізації

Оновлені умови дистанційного навчання у школах

Триває онлайн-курс про дистанційне навчання

Уряд виділив понад пів мільярда гривень на дезінфекційні засоби для шкіл

Гречка, концерти та дитячі майданчики: чому передвиборча «благодійність» шкодить благодійному сектору

Аналіз програм: що обіцяє Маріуполю партія "Європейська солідарність"?