У Запоріжжі нечуючих навчать перемагати коронакризу

10 липня в Запоріжжі стартував особливий соціальний проект «смертельна тиша і COVID-19», спрямований на допомогу нечуючим в подоланні коронакризи. Протягом останніх літніх місяців в рамках проекту ...

несмертельная тишина
У Запоріжжі нечуючих навчать перемагати коронакризу

10 липня в Запоріжжі стартував особливий соціальний проект «[Не]смертельна тиша і COVID-19», спрямований на допомогу нечуючим в подоланні коронакризи. 

Протягом останніх літніх місяців в рамках проекту буде проведено ряд “відкритих” профільних відео- лекцій і тренінгів за участі патрульних поліцейських, медиків, волонтерів, молодих підприємців, психологів і HR-спеціалістів, а також, відбуватимуться відповідні індивідуальні консультації.

Безперечно, ці “заходи” відбуватимуться на платформі Ютуб і супроводжуватимуться субтитрами та сурдоперекладом, але будуть цікавими та корисними й “звичайним” громадянам, незалежно від віку та фізичних показників.

- Ця пандемія коронавірусу “вдарила” по всіх нас, й, особливо, – по людях з обмеженими фізичними можливостями – ділиться керівник проекту та Голова організації «Наше щасливе життя» Олександр Кахай, – саме тому окрім нових знань, в рамках проекту на найактивніших глухих і слабочуючих учасників й учасниць (молоді родини нечуючих з маленькими дітьми) очікують й відповідні продуктово-гігієнічні набори. Для отримання останніх необхідно зареєструватись через відповідну гугл-форму – https://bit.ly/2ZsaHkQ

Для осіб з вадами слуху є альтернативні варіанти зв’язку для отримання детальнішої інформації, в тому числі й жестовою мовою:
через Фейсбук – @oleksandr.kahay
Telegram – @OKahay
Instagram – @o.kahay

Проект «[Не]смертельна тиша і COVID-19» здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».


Тематика публікації:                          

Останні публікації цього розділу:

Щоб було без "хламу": у Краматорську стартував масштабний проєкт щодо поліпшення стану реклами

Вікі любить пам'ятки: за кількістю фото Україна посіла перше місце

Тут курять. Чому необхідно посилювати антитютюнове законодавство

Новий комікс про журналістську етику від Олександра Грехова

Mezzanine, Masterskaya та Інститут звуку отримали грантову підтримку від «Креативної Європи»

Громадський центр правосуддя подав скаргу до Європейського суду з прав людини щодо порушення Україною права на справедливий суд