У Вінниці відбулася акція з висадки дерев “Покажи дерево онуку”

5 червня у м. Вінниця пройшла акція «Покажи дерево онуку» з озеленення прибудинкової території ЖК Андорра. Всього було висаджено 42 саджанці. 25 «павловній»  3 «верби», а також 14 кущів ...

Покажи дерево онуку-44
У Вінниці відбулася акція з висадки дерев “Покажи дерево онуку”

5 червня у м. Вінниця пройшла акція «Покажи дерево онуку» з озеленення прибудинкової території ЖК Андорра. Всього було висаджено 42 саджанці. 25 «павловній»  3 «верби», а також 14 кущів «пухироплідника» та «скумпії». Акція – є продовженням реалізації плану з озеленення двору, яку розпочали у 2017 р.

Покажи дерево онуку-128

родина Дзигаленко – Кравченко

Покажи дерево онуку-14

Віталій та Андрій Гаврилюк

 Для втілення проєкту з озеленення мікрорайону шляхом насадження дерев на  прибудинковій території. Було використано отримані  кошти гранду від фонду громади «Подільська громада» конкурсу швидких грантів Проєкту «Конкурс проєктів. Екологія»  ОСББ «Андора плюс» виграла 7500,00 грн для втілення свого проєкту.

Покажи дерево онуку-82

Марина Забаштанська

 Як каже Марина Забаштанська керівниця проєкту: «Все починається з малого, як і розуміння, що залучення людей до масового висадження дерев – це надійний інструмент, щоб покращувати екологічний стан довкілля. Створювати нові “зелені” зони міста. Покращувати умови відпочинку для людей.  Але й не  лише про екологію, створюються умови для ефективного спілкування сусідів, участі їх в житті громади, об’єднання мешканців та мешканок підвищуючи рівень  громадської свідомості. Виховання у дітей та дорослих почуття прекрасного, любов до природи і рідного краю. Долучення дітей до важливих проєктів».

Здається звичайна справа посадити дерево, але коли людина висаджує дерево, вона починає по-іншому ставитися до природи та світу. Найшвидший спосіб боротьби за екологію – це змінити відношення людей до свого двору, зробити гарно там де ти є щодня.

Під час акції працювала фотографиня Юлія Дзигаленко. Завдяки їй було створено серію портретів людей і дерев, які вони саджають. Фото нагадування про маленьку роботу, й великий результат. Порівнюючи невеликий саджанець з міцним деревом та впливом на місце, яке вони змінили своєю працею. Мешканці/ки домовились, що  повторять фото за 5 років.  Така собі капсула часу дивитимуться, як змінюємося вони та все навколо.

 Покажи дерево онуку-351 Покажи дерево онуку-131 Покажи дерево онуку-105 Покажи дерево онуку-45Покажи дерево онуку-173 Покажи дерево онуку-183

Покажи дерево онуку-227

Фотографиня Юлія Дзигаленко


Проєкт реалізується у рамках конкурсу проєктів “Екологічне місто” від Фонду громади “Подільська громада” за підтримки ІСАР Єднання.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Прототип космічного супутника та винахід 22-річного студента, який дозволяє рухатися людям з інвалідністю, на виставці Future of Work

Як створювати якісні й цікаві телепроєкти? Добірка навчальних програм від Академії суспільного мовлення

Розпочалася розробка веломаршруту об’єктами культурної спадщини Парафіївської ОТГ «Від парку до парку»

Що не так зі вступною кампанією 2021 – погляд КримSOS

Підтримка молоді з ТОТ: програма СИЛА розповідає про деталі вступу в українські ВНЗ

В Україні запроваджено День відповідальності людини