У Вінниці відбулася акція з висадки дерев “Покажи дерево онуку”

5 червня у м. Вінниця пройшла акція «Покажи дерево онуку» з озеленення прибудинкової території ЖК Андорра. Всього було висаджено 42 саджанці. 25 «павловній»  3 «верби», а також 14 кущів ...

Покажи дерево онуку-44
У Вінниці відбулася акція з висадки дерев “Покажи дерево онуку”

5 червня у м. Вінниця пройшла акція «Покажи дерево онуку» з озеленення прибудинкової території ЖК Андорра. Всього було висаджено 42 саджанці. 25 «павловній»  3 «верби», а також 14 кущів «пухироплідника» та «скумпії». Акція – є продовженням реалізації плану з озеленення двору, яку розпочали у 2017 р.

Покажи дерево онуку-128

родина Дзигаленко – Кравченко

Покажи дерево онуку-14

Віталій та Андрій Гаврилюк

 Для втілення проєкту з озеленення мікрорайону шляхом насадження дерев на  прибудинковій території. Було використано отримані  кошти гранду від фонду громади «Подільська громада» конкурсу швидких грантів Проєкту «Конкурс проєктів. Екологія»  ОСББ «Андора плюс» виграла 7500,00 грн для втілення свого проєкту.

Покажи дерево онуку-82

Марина Забаштанська

 Як каже Марина Забаштанська керівниця проєкту: «Все починається з малого, як і розуміння, що залучення людей до масового висадження дерев – це надійний інструмент, щоб покращувати екологічний стан довкілля. Створювати нові “зелені” зони міста. Покращувати умови відпочинку для людей.  Але й не  лише про екологію, створюються умови для ефективного спілкування сусідів, участі їх в житті громади, об’єднання мешканців та мешканок підвищуючи рівень  громадської свідомості. Виховання у дітей та дорослих почуття прекрасного, любов до природи і рідного краю. Долучення дітей до важливих проєктів».

Здається звичайна справа посадити дерево, але коли людина висаджує дерево, вона починає по-іншому ставитися до природи та світу. Найшвидший спосіб боротьби за екологію – це змінити відношення людей до свого двору, зробити гарно там де ти є щодня.

Під час акції працювала фотографиня Юлія Дзигаленко. Завдяки їй було створено серію портретів людей і дерев, які вони саджають. Фото нагадування про маленьку роботу, й великий результат. Порівнюючи невеликий саджанець з міцним деревом та впливом на місце, яке вони змінили своєю працею. Мешканці/ки домовились, що  повторять фото за 5 років.  Така собі капсула часу дивитимуться, як змінюємося вони та все навколо.

 Покажи дерево онуку-351 Покажи дерево онуку-131 Покажи дерево онуку-105 Покажи дерево онуку-45Покажи дерево онуку-173 Покажи дерево онуку-183

Покажи дерево онуку-227

Фотографиня Юлія Дзигаленко


Проєкт реалізується у рамках конкурсу проєктів “Екологічне місто” від Фонду громади “Подільська громада” за підтримки ІСАР Єднання.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Фінансування доріг у громадах: третій випуск онлайн-платформи для місцевого самоврядування «Територія громади: чесно та експертно»

Онлайн-курс "Ресурсоефективне та чисте виробництво"

Про законопроект «Про особливості стимулювання регіонального розвитку» №5649 від 10.06.2021

З якими порушеннями прав найчастіше стикаються представники ключових груп щодо ВІЛ та ТБ: результати впровадження REAct

Чернігівські поліцейські посилюють спроможність вирішувати безпекові проблеми в громадах

Благодійний забіг DobroRun знову пройде в Україні та світі