У Twitter у світовий тренд вийшов хештег #sendeanlat (“Розкажи свою історію про насилля”)

Такий медіа-резонанс викликало жорстоке вбивство турецької студентки Озгеджан Ослан, яка чинила опір при спробі згвалтування. Сотні жінок вийшли на демонстрації по всій Туреччині на знак протесту. ...

sendeanlat
У Twitter у світовий тренд вийшов хештег #sendeanlat (“Розкажи свою історію про насилля”)

Такий медіа-резонанс викликало жорстоке вбивство турецької студентки Озгеджан Ослан, яка чинила опір при спробі згвалтування. Сотні жінок вийшли на демонстрації по всій Туреччині на знак протесту.

Як повідомляє euronews, акції пройшли не лише у її рідному місті Мерсін, але і в Анкарі та Стамбулі. Жінки самі несли труну дівчини на її похороні та не дали імамові провести повноцінну відправу.

У мікроблозі Twitter в світовий тренд вийшов хештег #sendeanlat (“Розкажи свою історію”): про сексуальні домагання і насильство по відношенню до жінок в Туреччині.

 


 

Трагедія сталася в місті Мерсін на південно-східному узбережжі країни. Озгеджан поверталася додому на автобусі. Коли вона виявилася єдиною пасажиркою, водій змінив маршрут і відігнав автобус в віддалене місце, а потім спробував зґвалтувати дівчину. Озгеджан пручалася, використовуючи газовий балончик. Злочинець завдав їй кілька ударів ножем. Через два дні пошуків тіло зниклої дівчини було знайдено в руслі річки.

Завдяки свідченням свідків підозрювані затримані – позбутися доказів водієві автобуса допомогли його батько і знайомий. Вони зізналися у скоєному злочині.

Злочин об’єднав активісток/ів, які прагнуть покінчити з насильством щодо жінок в Туреччині, де щороку сотні жінок гинуть від рук своїх чоловіків.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Як і навіщо молоді впливати на справи громади: поради та інструменти експертів проєкту «Активна молодь – сильна громада»

Під’їзд, якого не стало. Як у Запоріжжі відновлюється будинок на Соборному

Як чернігівська броварня відновлює виробництво — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Про садівництво під постійними обстрілами — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Представлено результати проєкту «Розробка рекомендацій щодо формування ефективних місцевих політик через вимірювання згуртованості громад»

“Ветерани справляться з будь-якими завданнями. Наш досвід і є нашою перевагою”, – ветеранка Світлана Келип