У Twitter у світовий тренд вийшов хештег #sendeanlat (“Розкажи свою історію про насилля”)

Такий медіа-резонанс викликало жорстоке вбивство турецької студентки Озгеджан Ослан, яка чинила опір при спробі згвалтування. Сотні жінок вийшли на демонстрації по всій Туреччині на знак протесту. ...

sendeanlat
У Twitter у світовий тренд вийшов хештег #sendeanlat (“Розкажи свою історію про насилля”)

Такий медіа-резонанс викликало жорстоке вбивство турецької студентки Озгеджан Ослан, яка чинила опір при спробі згвалтування. Сотні жінок вийшли на демонстрації по всій Туреччині на знак протесту.

Як повідомляє euronews, акції пройшли не лише у її рідному місті Мерсін, але і в Анкарі та Стамбулі. Жінки самі несли труну дівчини на її похороні та не дали імамові провести повноцінну відправу.

У мікроблозі Twitter в світовий тренд вийшов хештег #sendeanlat (“Розкажи свою історію”): про сексуальні домагання і насильство по відношенню до жінок в Туреччині.

 


 

Трагедія сталася в місті Мерсін на південно-східному узбережжі країни. Озгеджан поверталася додому на автобусі. Коли вона виявилася єдиною пасажиркою, водій змінив маршрут і відігнав автобус в віддалене місце, а потім спробував зґвалтувати дівчину. Озгеджан пручалася, використовуючи газовий балончик. Злочинець завдав їй кілька ударів ножем. Через два дні пошуків тіло зниклої дівчини було знайдено в руслі річки.

Завдяки свідченням свідків підозрювані затримані – позбутися доказів водієві автобуса допомогли його батько і знайомий. Вони зізналися у скоєному злочині.

Злочин об’єднав активісток/ів, які прагнуть покінчити з насильством щодо жінок в Туреччині, де щороку сотні жінок гинуть від рук своїх чоловіків.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

У Березанській громаді стартував проєкт з облаштування дев'яти навчальних просторів

Український проєкт "Мед мінних полів" отримав 8 нагород на Східноєвропейському фестивалі Golden Drum 2024

Стартує новий відеокурс “Інституційний догляд – чому потрібен інший підхід”

Поза фокусом: кого з мешканців прифронтових регіонів оминає гуманітарна підтримка, і як це змінити?

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголосив лауреатів премії «Київська книга року» - 2024

Партнери для організації зустрічей задля протидії мові ворожнечі та дискримінації ЛГБТІК+ молоді