У Twitter у світовий тренд вийшов хештег #sendeanlat (“Розкажи свою історію про насилля”)

Такий медіа-резонанс викликало жорстоке вбивство турецької студентки Озгеджан Ослан, яка чинила опір при спробі згвалтування. Сотні жінок вийшли на демонстрації по всій Туреччині на знак протесту. ...

sendeanlat
У Twitter у світовий тренд вийшов хештег #sendeanlat (“Розкажи свою історію про насилля”)

Такий медіа-резонанс викликало жорстоке вбивство турецької студентки Озгеджан Ослан, яка чинила опір при спробі згвалтування. Сотні жінок вийшли на демонстрації по всій Туреччині на знак протесту.

Як повідомляє euronews, акції пройшли не лише у її рідному місті Мерсін, але і в Анкарі та Стамбулі. Жінки самі несли труну дівчини на її похороні та не дали імамові провести повноцінну відправу.

У мікроблозі Twitter в світовий тренд вийшов хештег #sendeanlat (“Розкажи свою історію”): про сексуальні домагання і насильство по відношенню до жінок в Туреччині.

 


 

Трагедія сталася в місті Мерсін на південно-східному узбережжі країни. Озгеджан поверталася додому на автобусі. Коли вона виявилася єдиною пасажиркою, водій змінив маршрут і відігнав автобус в віддалене місце, а потім спробував зґвалтувати дівчину. Озгеджан пручалася, використовуючи газовий балончик. Злочинець завдав їй кілька ударів ножем. Через два дні пошуків тіло зниклої дівчини було знайдено в руслі річки.

Завдяки свідченням свідків підозрювані затримані – позбутися доказів водієві автобуса допомогли його батько і знайомий. Вони зізналися у скоєному злочині.

Злочин об’єднав активісток/ів, які прагнуть покінчити з насильством щодо жінок в Туреччині, де щороку сотні жінок гинуть від рук своїх чоловіків.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Жінки ВПО – соціальний капітал громади

Блогінг під час війни. Нові виклики

На Волині працюють над інтеграцією переселенців у життя місцевих громад

Стан культури та креативних індустрій під час війни - результати дослідження

Тбіліські принципи: про наслідки вторгнення в Україну для режиму БВГ/ФТ для НПО в країнах Східного партнерства

Прикладні напрямні партнерства #СтійкістьДляГромад