У Покровську пройшов унікальний майстер-клас з вітражного розпису

Українська художниця Наталія Кисіль познайомила жителів Покровська з технікою вітражного розпису. Майстер-клас пройшов в цю суботу на базі громадського простору «Без обмежень».«Під час заходу всі ...

Додано:
NewDruzhkivka

39109233_1007252892787215_1448053820188786688_o
У Покровську пройшов унікальний майстер-клас з вітражного розпису

Українська художниця Наталія Кисіль познайомила жителів Покровська з технікою вітражного розпису. Майстер-клас пройшов в цю суботу на базі громадського простору «Без обмежень».

«Під час заходу всі бажаючі змогли створити вітраж, який тепер стане візитною карткою нашого простору», – розповідає координатор платформи «Без обмежень» Ірина Карнаухова.

Наталя Кисіль, художниця з Чернігова, показала учасникам майстер-класу основні техніки вітражного живопису, поділилася секретами створення унікальних малюнків, а також розповіла про застосування вітражного живопису в повсякденному житті. Під керівництвом талановитого майстра, містяни відкрили для себе новий напрямок в образотворчому мистецтві. На думку організаторів заходу подібні івенти сприятимуть популяризації сучасного мистецтва серед жителів міста, а також появі нових культурних центрів.

«Ми хочемо додати в місто фарб, привернути увагу покровчан до мистецтва. Подібні майстер-класи варто проводити у Покровську якомога частіше. Тому що вони розвивають людей, формують інтерес до мистецтва, покращують мікроклімат у місті і заряджають позитивом атмосферу прифронтового регіону», – стверджує Ірина Карнаухова.

Надалі на базі платформи «Без обмежень» художні майстер-класи будуть проходити на постійній основі. Також усі бажаючі зможуть користуватися обладнанням для навчання і практики в живопису.

За словами учасників заходу художниця Наталя Кисіль не тільки зацікавила всіх присутніх технікою вітражного розпису, а й надихнула зайнятися саморозвитком. Наталя – активний громадський діяч, організатор фестивалю креативного освіти в Чернігові «Натхнення Фест». Крім того Наталя грає на 6-ти музичних інструментах, в тому числі і на окарині – китайському духовому музичному інструменті.

Майстер-клас організували ГО «Нова Дружківка» в партнерстві з громадським простором «Без обмежень» та виконувався в рамках Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Перший у Європі арт-потяг, що об'єднує міста, людей і мистецтво

Про здобутки та подальшу співпрацю: в Тернополі відбулась нарада регіональних коаліцій

Мобільний додаток "Твоє право": запрошує до співпраці громадські організації

Допоможіть EUProstir стати краще!

Антикорупційний механізм: не можна бігти марафон зі спринтерською швидкістю

Стартувало дослідження Індексу місцевої е-демократії