У Лисичанську з’явилось «Місце сили» для дітей

Поруч із єдиним у Луганській області Центром соціально-психологічної реабілітації дітей благодійний фонд «Клуб Добродіїв» за ініціативи Winner Group Ukraine створив ігровий мультифункціональний ...

Додано:
Liudmyla Osypchuk

DSC_6126 (2)
У Лисичанську з’явилось «Місце сили» для дітей

Поруч із єдиним у Луганській області Центром соціально-психологічної реабілітації дітей благодійний фонд «Клуб Добродіїв» за ініціативи Winner Group Ukraine створив ігровий мультифункціональний майданчик під назвою «Місце сили».

Дерев’яні конструкції для комфорту взимку, пісочниця, мотузкові комплекси для лазання, альтанка для занять та лекцій, гойдалки та декілька ревіталізованих ігрових елементів вже доступні для відвідин та занять. Всю творчу концепцію простору, продуману до найменших деталей, створила агенція Port.agency.

DSC_6461 (1) DSC_6373 (1)

«Ми хочемо показати дітям інше значення слова “сила”, яке зараз у них асоціюється виключно з війною, насильством та грубістю. Силу, яку вони відчувають тут, на майданчику, — це про любов, добро і талант: займатися спортом, відвідувати освітні заходи, надихатися і відчувати себе щасливіше та впевненіше! пояснює концепцію майданчику засновниця «Клубу Добродіїв» Марія Артеменко. Зазвичай, щоб допомогти, ми діємо через волонтерів, наставників, освітні проєкти. Дослідивши світові практики та порадившись із психологами, вирішили спробувати також інтегруватися у вже існуючі та цікаві для дітей форми, говорити про важливе без слів».

«Ми мали велике бажання зробити щось фундаментальне і звернули увагу на те, що це не просто діти які перебувають складних життєвих обставинах, а вони знаходяться у географічній локації, яка сама по собі не є точкою опори для них. Хотіли додати дітям більше впевненості в тому що все може бути по іншому, що сила не про те, що вони, на жаль, бачать дуже часто. Проєкт «Місце сили» це зміни, які ми можемо зробити тут і зараз для малечі!» — додає керівниця відділу КСВ Winner Group Ukraine Анастасія Войткевич.

Партнером проєкту став благодійний фонд Голоси дітей.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

16 громад України візьмуть участь у навчанні від Фонду Східна Європа

БФ "Сонячний всесвіт" допомагає постраждалим сім'ям, які проживають у Київській області

"Нормальні пацани і тут перекантуються": благодійну документальну виставу про війну в Україні зіграли у Богуславі

«Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення»: хто переміг у конкурсі наукових робіт?

Громади навчаються забезпечувати своїх жителів укриттями

Завершено реалізацію проєкту «Школа волонтерства» у Ладижинській міській територіальній громаді