У Львові відбувся дводенний інтенсив для молодих креативних підприємців

Минулого тижня, 28 та 29 листопада, у Львові відбувся Табір Підприємництва для студентів закладів фахової передвищої та професійно-технічної освіти Львівщини. Протягом двох днів молодь опановувала ...

Учасники Табору підприємництва – 87 учнів та 18 вчителів Львівщини
У Львові відбувся дводенний інтенсив для молодих креативних підприємців

Минулого тижня, 28 та 29 листопада, у Львові відбувся Табір Підприємництва для студентів закладів фахової передвищої та професійно-технічної освіти Львівщини. Протягом двох днів молодь опановувала підприємницькі навички під опікою успішних бізнесменів регіону.

Учасниками цієї навчальної події від ГО Junior Achievement Ukraine (JA Ukraine) стали 87  учнів та 18 вчителів. В 2023-2024 навчальному році міжнародні програми запрацювали у закладах профтехосвіти та коледжах в таких містах як Львів, Борислав, Кам’янка-Бузька, Новий Розділ, Новояворівськ, Рава-Руська, Самбір, Стрий, Турка, Угнів,  Добротвір.

«Особливість всіх навчальних програм нашої організації, в тому числі і дводенного інтенсиву «Табір підприємництва» – практична спільна робота учасників. За допомогою підтримки бізнес-менторів команди студентів навчаються визначати, розвивати та презентувати власні підприємницькі ідеї», - зазначила Віра Другова, менеджерка програм Junior Achievement Ukraine.

Робота в групах під час Табору підприємництва

Робота в групах під час Табору підприємництва

Робота в групах під час Табору підприємництва

Робота в групах під час Табору підприємництва

Робота в групах під час Табору підприємництва

Робота в групах під час Табору підприємництва

Головний принцип роботи Табору підприємництва – це навчання через практику. Для цього його учасники створили команди, які генерували та аналізували свої бізнес-ідеї. В цьому молоді допомагали ментори з успішних компаній регіону: Лариса Баранова, тренерка з розвитку креативного мислення, Влада Бедрата, бізнес-медіатор, експертка з переговорів та вирішення конфліктів, Інна Тодорюк, психолог, логопед-дефектолог, Віктор Туркевич, директор Фінансового Брокера.

Після завершення навчання журі Табору підприємництва визначило його переможців та призерів. До складу журі також увійшли провідні спеціалісти державної адміністрації, бізнес асоціацій та відомі бізнесмени:

- Лідія Лукович, власниця ресторану-кондитерської “Фраєрка”;

- Тарас Маселко, PR директор Холдингу емоцій Fest!;

- Іван Пикус, начальник відділу профтехосвіти ЛОДА;

- Наталія Головачко, маркетолог, засновниця  Marketing Club Lviv, СЕО&founder Marketing Agency FAЙTA.

За результатами вибору журі 3 місце посіла команда “Be thankful” із Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м.Львова, яка презентувала бізнес-ідею виготовлення натуральної дієтичної халви за унікальними рецептами із гречки, гарбуза і вівсянки.

3 місце - команда “Be thankful” із Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова

3 місце – команда “Be thankful” із Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова

2 місце отримало Новояворівське вище професійне училище. Бізнес-ідея команди “N.Yavir” полягала у створенні дерев’яних підставок для гаджетів із додатковим збільшуваним склом.

2 місце - команда “N.Yavir”, Новояворівське вище професійне училище

2 місце – команда “N.Yavir”, Новояворівське вище професійне училище

Переможцями стали студенти Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва. Їхня компанія “F.U.N.” отримала 1 місце за бізнес-ідею із виготовлення кей-капів для людей із порушенням зору.

1 місце – команда “F.U.N.” Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва

1 місце – команда “F.U.N.” Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва

Всі інші учасники отримали дипломи про проходження навчального курсу «Табір підприємництва» від JA Ukraine, а переможці і призери – цінні нагороди.

Другий рік поспіль у Львівській області навчальні програми JA Ukraine реалізовуються за підтримки та сприяння Департаменту освіти Львівської ОДА.

Проєкт фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і підтримується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

Організатор:

Junior Achievement Ukraine – це неприбуткова громадська організація, провайдер навчальних програм з підприємництва та фінансової грамотності для молоді. Організація є частиною всесвітньої мережі Junior Achievement, що веде свою діяльність з 1919 року у понад 100 країнах світу. Її місія – підготовка молоді до ринку праці, кар’єрного і особистого розвитку.

Громадську організацію Junior Achievement Ukraine створено у жовтні 2021 року. Першими учасниками її навчальних програм та тренінгів стали студенти і педагоги закладів Запорізької та Донецької областей. Після повномасштабного вторгнення, з вересня 2022 року програма стартувала у Львівській і Чернівецькій областях.

З вересня 2023 року відбулось розширення ще на 8 нових регіонів – Вінницька, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Київська, Полтавська, Тернопільська, Хмельницька області та місто Київ – та відновлення діяльності у Запорізькій і Донецькій областях.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Детінізація тютюнового ринку та результати євроінтеграційної акцизної політики в Україні

Акліматизуватись до змін в часи кризи

Курс з цифрової освіти для українських школярів продовжує роботу у 2024 році

Запровадження громадського бюджету в умовах воєнного стану: роз’яснення експертів U-LEAD

«Майдан навчив нас вірити у перемогу»: обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»

День пам’яті майданівця та Героя України Тараса Матвіїва провели у Музеї Майдану