У Луцьку три місяці діяла група самопідтримки: фідбек, висновки та емоції

ГО Pro Women UA протягом трьох місяців щосуботи проводила зустріч самопідтримки для мешканців міста Луцька у рамках проєкту за донорської підтримки порталу «Гурт».За цей час разом з психологинями ...

HAND (1200 × 636 мм) (61)
У Луцьку три місяці діяла група самопідтримки: фідбек, висновки та емоції

ГО Pro Women UA протягом трьох місяців щосуботи проводила зустріч самопідтримки для мешканців міста Луцька у рамках проєкту за донорської підтримки порталу «Гурт».

За цей час разом з психологинями Лєною Шторм та Неонілою Кухарук вдалося розглянути 12 тем про ментальне здоров’я: емоційна стійкість, опори під час війни, подолання стресу, розвиток у кризовий період, трансформація стосунків та інші.

«Мені дуже важливо ходити на такі зустрічі під час війни, відчувати підтримку, що я не одна це все переживаю і є люди, які здатні підтримати та допомогти», – ділиться фідбеком учасниця заходів.

За цей час вдалося допомогти подбати про своє ментальне здоров’я понад 164 особам. Це – чоловіки та жінки з Луцька, а також люди, які були вимушені переїхати у Волинську область через війну.

«Для нас цей проєкт був дуже важливим, оскільки з початку повномасштабного вторгнення ми багато уваги приділяли саме психологічному здоров’ю учасниць нашої спільноти. Цей проєкт став логічним продовженням виведення всієї нашої онлайн-діяльності в офлайн.

Сталося позитивне диво, оскільки ми не очікували, що стільки людей захочуть взяти участь у групах взаємопідтримки. Зараз ми маємо уявлення, наскільки важливо дбати про психологічне здоров’я для нашої нації.

Під час цього проєкту ми зрозуміли, що жоден європейський протокол не працює в нашій реальності, тому ми напрацювали власні ціннісні та методологічні елементи роботи з групами та дівчатами й хлопцями, які до нас приходять. Судячи з відгуків, ми на правильному шляху і сподіваємося, що цей проєкт отримає продовження у глибшому розумінні діяльності не тільки груп, а психологічної допомоги загалом», – каже голова ГО Юлія Євпак.

Наразі діє можливість зареєструватися на групи самопідтримки у форматі онлайн, які відбуваються щочетверга о 18:15.

Деталі: https://www.instagram.com/pro.women.ua/


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"