У квітні в Україні стартував проєкт з самотестування на ВІЛ «ТестВдома»

У квітні в Україні стартував проєкт з самотестування на ВІЛ «ТестВдома», який реалізує БО «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» в рамках проєкту USAID «Інновації для подолання епідемії ...

Додано:
Yana Tarasova

illustration1
У квітні в Україні стартував проєкт з самотестування на ВІЛ «ТестВдома»

У квітні в Україні стартував проєкт з самотестування на ВІЛ «ТестВдома», який реалізує БО «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» в рамках проєкту USAID «Інновації для подолання епідемії ВІЛ».

Тепер люди, які мають високий ризик інфікуватися ВІЛ та/або належать до ключових груп ризику, можуть швидко, просто та безоплатно отримати оральний тест та дізнатися свій ВІЛ-статус у комфортному для себе місці. Вдома, в офісі, в гостях у друга – там, де людина почувається зручно та безпечно.

Все що потрібно буде для цього зробити – це зайти на платформу https://test-vdoma.com.ua/ та замовити безоплатний оральний тест на ВІЛ для себе чи своїх рідних, близьких та друзів.

Самотестування на ВІЛ за допомогою ТестВдома має безперечні переваги, адже це:
● Безпечно.
● Приватно: щоб зробити тест, не потрібно нікуди йти. Це можна зробити вдома, або в будь якому зручному місці; наодинці або в присутності людини, якій довіряєш. Також тест має стримане пакування для забезпечення максимальної конфіденційності.
● Швидко: всього через 20 хвилин можна дізнатися результат тестування.
● Безболісно: для тестування не потрібна кров.

У набір ТестВдома входить оральний тест на ВІЛ, презервативи, лубриканти та текстова покрокова інструкція. Такий набір є абсолютно безоплатним, як і його доставка до найбільш зручного для замовника відділення Нової Пошти чи адреси.

Ще однією перевагою використання набору ТестВдома є те, що при необхідності людина, яка його замовила, може отримати допомогу в проходженні тесту чи інтерпретації його результатів наживо. На сайті є можливість замовити дзвінок або зателефонувати самостійно за номером 0 800 332 804 (безоплатно, щодня з 10:00-21:00), написати в онлайн чат чи замовити відеосупровід, де фахівець допоможе скоординувати дії через відеочат. Професійні консультанти Гарячої лінії з питань ВІЛ/СНІДу також допоможуть розібратися з результатами тесту та нададуть необхідну підтримку в прийнятті результатів тестування у випадку, якщо тест виявиться позитивним.

Важливо: уся надана проєкту особиста інформація, включно з результами тестування будуть надійно захищені та не підлягатимуть розголосу.

Дізнатися усі деталі щодо проєкту та замовити набір для самотестування на ВІЛ «ТестВдома» можна на онлайн-платформі test-vdoma.com.ua або за безкоштовним телефоном 0800332804 (з 10:00-21:00) чи на Гарячій лінії з питань ВІЛ/СНІД – 0800500451 (цілодобово).

*****
Реалізація проєкту стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Надзвичайну ініціативу Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД. Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю Pact та його партнерiв i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.


Тематика публікації:                              

Останні публікації цього розділу:

Суспільний запит на відповідальність за воєнні злочини: засади міжнародного права

«Разом ми – Шелтер»: на Київщині відремонтували заклад «Зоряний», де живуть вимушені переселенці

Що Україна вже зробила для вступу в ЄС: сфера довкілля та зміна клімату

Громадські ради: додатковий ресурс чи тягар влади?

70 авторів, 750 глядачів і нові локації: підсумки Mykolaiv ART Week у цифрах

Всесвітній день привернення уваги до проблем деменції та хвороби Альцгеймера