У громадах Волині ділитимуться досвідом з колегами з Львівщини та Закарпаття

За підтримки «U-LEAD з Європою» 11-15 вересня 2023 року відбуватиметься навчальний візит для представників громад Львівщини та Закарпаття, які вивчатимуть досвід своїх колег з Волині. Про це ...

a17
У громадах Волині ділитимуться досвідом з колегами з Львівщини та Закарпаття

За підтримки «U-LEAD з Європою» 11-15 вересня 2023 року відбуватиметься навчальний візит для представників громад Львівщини та Закарпаття, які вивчатимуть досвід своїх колег з Волині. Про це повідомляють у регіональному офісі U-LEAD у Волинській області.

За словами керівника регіонального офісу Анатолія Пархом’юка, це перша навчальна поїздка в офлайн форматі за останні кілька років, яку організують в «U-LEAD з Європою» для представників територіальних громад.

«Мета цього візиту на прикладі територіальних громад Волинської області ознайомити учасників із успішними практиками підтримки розвитку підприємництва у сільській місцевості. Вивчатиметься досвід із залучення нового бізнесу у громаду та співпраці з представниками місцевого бізнесу  задля розвитку інфраструктури територіальних громад. Такий досвід є дуже важливим в наш час, тому ним потрібно ділитися з іншими громадами та шукати можливі шляхи для спільного розвитку», – розповів Анатолій Пархом’юк.

Учасники візиту побувають в трьох територіальних громадах Волині – Нововолинській, Прилісненській та Устилузькій. У громадах гості із Закарпаття та Львівщини оглянуть місцеві підприємства, індустріальні парки, фермерські господарства та комунальні підприємства.

Під час поїздки акцентуватиметься увага на кращих практиках взаємодії органів місцевого самоврядування з бізнесом та їхніх спільних проектах. Також учасники візиту ознайомляться з роботою релокованого бізнесу, який переніс свої потужності в громади Волині.

Нагадаємо, що за підтримки «U-LEAD з Європою» Устилузька громада напрацювала програму розвитку продовольчої безпеки та реалізовує проєкт  в галузі молочного тваринництва.

 

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.


Тематика публікації:         

Останні публікації цього розділу:

Радимось з громадою: чому важливо залучати жителів до прийняття рішень у громадах

Революція Гідності 10 років потому: дискусія за участі активістів Євромайдан SOS та Крим SOS

Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО

Цивільні полонені та їхні родини майже не знають про свої права – правозахисники

Топ-6 запитань про конкурс підтримки для громад щодо документування воєнних злочинів та застосування міжнародного гуманітарного права

Освітня громадська організація Junior Achievement Ukraine отримує статус повноправного члена всесвітньої мережі JA Worldwide