У громадах 12-ти областей України розробляють стратегії розвитку молоді

Учасники проекту "Школа молодіжних лідерів громад" розробляють проекти стратегій розвитку молоді у своїх громадах. В рамках проекту представники об'єднаних громад з 12 областей України, які працюють ...

strategy66
У громадах 12-ти областей України розробляють стратегії розвитку молоді

Учасники проекту “Школа молодіжних лідерів громад” розробляють проекти стратегій розвитку молоді у своїх громадах. В рамках проекту представники об’єднаних громад з 12 областей України, які працюють з молоддю, протягом трьох сесій навчаються працювати з молоддю, писати та реалізовувати проекти і проводити тренінги.

Фінальною роботою учасників будуть проекти розвитку молоді у своїх громадах. Також учасники стануть співавторами “Довідника для роботі з молоддю у громадах”.

Протягом трьох сесій кращі тренери України надають учасникам інструменти, як організувати роботу з молоддю у громадах. Завдяки стратегічному підходу ці інструменти будуть застосовуватись максимально ефективно.” – коментує Максим Черкашин, керівник ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”.

Учасниками проекту є працівники органів місцевого самоврядування об’єднаних громад, які відповідальні за роботу з молоддю або безпосередньо молодіжні лідери громад з об’єднаних громад Хмельницької, Черкаської, Донецької, Одеської, Волинської, Полтавської, Тернопільської, Івано-Франківської, Запорізької, Рівненської, Миколаївської, Кіровоградської областей.

 

Проект “Школа молодіжних лідерів громад” організовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” спільно з Міністерством молоді та спорту України за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

Про ефективну комунікацію та право на інформацію

"Опіка Ангела": як громадські активісти впроваджують систему допомоги батькам, які втратили немовлят

Соціальна програма «Гроші за роботу»

У Торецьку обговорили законопроект про населені пункти «сірої зони»

Шляхи від мрії до добрих доріг на Березанщині

Що змінить впровадження відсоткової філантропії в Україні?