У Хабі «Право на здоров’я» можна отримати комплексні психосоціальні послуги онлайн

Епідеміологічна карта України «червоніє». Київщина наразі перебуває у «помаранчевій» зоні епіднебезпеки.  Та навіть за найсуворіших обмежень «червоної» зони фахівці Хабу «Право на здоров’я» готові й ...

Додано:
healthrightorgua

Brown Minimal Interior Design Instagram Post (3)
У Хабі «Право на здоров’я» можна отримати комплексні психосоціальні послуги онлайн

Епідеміологічна карта України «червоніє». Київщина наразі перебуває у «помаранчевій» зоні епіднебезпеки.  Та навіть за найсуворіших обмежень «червоної» зони фахівці Хабу «Право на здоров’я» готові й знають як допомагати людям, які опинилися в складних життєвих обставинах, дистанційно.

Завдяки громадській організації ІСАР «Єднання» та за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проєкту «Посилення стійкості громадських та благодійних організацій, які надають психосоціальні послуги для вразливих груп населення, та адвокація впровадження соціального замовлення в м. Києві та Київській області» фахівці Хабу відпрацювали онлайн-модель надання комплексної психологічної допомоги уразливим групам населення під час пандемії COVID-19.

Brown Minimal Interior Design Instagram Post (3)

У Хабі  «Право на здоров’я» уже надають соціальні, психологічні, юридичні та медичні послуги та консультації онлайн, і дистанційно – послуги раннього виявлення та профілактики COVID-19, включно з переадресацією і допомогою у підписанні декларації з сімейним лікарем.

Фахівці Хабу уже впровадили супровід та підтримку клієнтів при асистованому тестуванні на ВІЛ-інфекцію та вірусні гепатити. За допомогою онлайн-форми клієнти можуть звернутися до Хабу дистанційно й отримати кваліфіковану допомогу без ризику для свого здоров’я.

Якщо ви потребуєте соціально-психологічної, медичної та юридичної допомоги, звертайтеся до фахівців ХАБу «Право на здоров’я». У нас можна отримати безоплатні та конфіденційні консультації з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00:

  • за телефонами (093) 743 78 33, (044) 456 78 50;
  • через форму онлайн-звернень.

Адже здоров’я – це право кожного!


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Місцевий індекс прав людини для громад Донбасу. Результати за 2021 рік

Віртуальна експозиція, створена в рамках україно-британської резиденції Digital Art Observatory, вже доступна до перегляду

Як працює Соціальна квартира для жінок з дітьми «Право на здоров’я» і як їй може допомогти кожен громадянин?

Визначено переможців конкурсу соціальних ініціатив 2021 за підтримки ЄС

Як допомагають бездомним котикам та песикам в Харкові

Грудень дарує нові можливості