У Білокуракинській громаді обговорили напрацьовані пропозиції до Стратегії розвитку

22 липня відбулося чергове засідання робочої групи з організації проведення СЕО проєкту відкоригованої "Стратегії розвитку Білокуракинської територіальної громади" на якому учасники заходу ...

Додано:
lekotan

офіс тренінг семінар
У Білокуракинській громаді обговорили напрацьовані пропозиції до Стратегії розвитку

22 липня відбулося чергове засідання робочої групи з організації проведення СЕО проєкту відкоригованої “Стратегії розвитку Білокуракинської територіальної громади” на якому учасники заходу обговорювали напрацьовані пропозиції до напрямів проєкту Стратегії.

Наприклад, до напряму «Розвиток малого та середнього підприємництва в громаді» в сфері «Сприяння створенню фермерських господарств та кооперації» надійшли пропозиції щодо створення «зеленої» бізнес-школи (навчання з впровадження екологічно чистого, ресурсоефективного виробництва та екологічних інновацій; навчання агровиробників використанню сучасних пестицидів та агрохімікатів з мінімальним негативним впливом; навчання землевласників та землекористувачів екологічно сталого використання земельних ресурсів, дотримання норм законодавства в галузі їх охорони; навчання й підтримка екофермерів підтримка підприємців-власників «зелених садиб»).

  • До напряму «Якісне водопостачання та водовідведення» додати пропозиції по реконструкції очисних споруд в смт. Білокуракине та запровадження систем додаткової очистки води у виховних, освітніх та лікувальних закладах.
  • До напряму «Створення комплексної системи поводження з ТПВ» додати пропозиції по продовженню модернізації системи поводження з ТПВ (створення станції компостування для збору органічних відходів (листя, трави); проведення інформаційної кампанії серед населення щодо роздільного збору сміття; оновлення спецтехніки, зокрема закупівля подрібнювача для утилізації гілок, дерев та кущів; налагодження контролю за утилізацією промислових відходів та відходів, що утворилися у процесі переробки сировини тваринного походження).
  • До напряму «Екологічні акції та освіта» додати пропозиції по акціям (проведення висадки лісових насаджень на березі річок; висадження дерев та відновлення полезахисних смуг; проведення днів Зеленої громади тощо).

Всі пропозиції будуть обов’язково розглянуті.  

Заходи проводяться ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Будуємо успішну Білокуракинську селищну громаду разом! Забезпечення сталого еко середовища» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Створюй із Суспільним-2022». Питання й відповіді про участь у конкурсі

Тренди майбутнього роботи 2030: в Одесі пройшла національна виставка для молоді Future of Work

Синергія ідей випускників «Школи креативного туризму»

Стартував проєкт за вилучення трансжирів з харчових продуктів, аби запобігти хворобам серця

Кришки на іграшки: в Чернігові стартував новий екологічний проєкт

В громадах півдня Одеської області посилюють соціально-економічний потенціал ромських жінок