У Берліні відбулась міжнародна конференція з відновлення України

Конференція Recover Ukraine 2024 зібрала в Берліні понад 120 благодійних та громадських організацій Європи, що обʼєдналися навколо допомоги Україні. В заході взяли участь державні та громадські діячі ...

Додано:
Zdorovi

здорові
У Берліні відбулась міжнародна конференція з відновлення України

Конференція Recover Ukraine 2024 зібрала в Берліні понад 120 благодійних та громадських організацій Європи, що обʼєдналися навколо допомоги Україні. В заході взяли участь державні та громадські діячі Німеччини, України, Фінляндії, Литви, Австрії, Словаччини, Іспанії та інших країн.

Засновниця ZDOROVI Наталія Тулінова стала спікерокою конференції у секторі «адвокація відновлення» та поділилась кейсами роботи ZDOROVI, які з початку широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну зайняли позицію відповідального лідерства для підтримки та відновлення української медицини. Протягом двох років команда ZDOROVI передала у лікарні та шпиталі понад 2000 вартісних медичних вантажів, які підтримали здатність медичної системи до роботи в умовах війни. Наталія Тулинова поділилась досвідом взаємодії національної благодійної організації ZDOROVI з понад 70 іноземними донорами, досвідом управління великими обʼємами гуманітарної допомоги, прозорого розподілу та звітності.

Команда ZDOROVI щоквартально здійснює масштабне дослідження медичної галузі «Барометр» для виявлення реальних потреб лікарень в усіх областях країни та налаштування ефективної роботи з іноземними донорами для закриття цих потреб.

За словами Наталії Тулінової: «Наш досвід роботи у критичних умовах допомагає швидко приймати рішення, налаштовуючи процеси таким чином, щоб допомога була максимально ефективною. Ми не маємо теоретичного досвіду роботи благодійної організації в умовах війни, весь наш досвід — практичний і народжується в умовах постійного ризику та напруги. Це виховує вміння фокусуватись на важливому і відсікати зайве, будувати роботу, орієнтовану на рятування життя людей і протидію наслідкам війни. Тому наші кейси вражають колег з інших країн обʼємним наповненням і реальними результатами».

Передконференція в Берліні стала важливою віхою на шляху до головної конференції у червні 2024 року. Результати та рекомендації цього заходу внесуть вагомий внесок у майбутню Конференцію з відновлення України та допоможуть розробляти цільові стратегії відновлення.

Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається у співпраці з міжнародними партнерами, серед яких – ІСАР Єднання, RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, Philips, Нідерландська рада біженців, GIZ, Projecten Vastenactie та інші благодійні фонди та організації.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Курс з Петриківського розпису - навчання, розвиток, самовдосконалення

Теми, які турбують громади України: підсумки проєкту «Як справи?»

Наслідки каховської трагедії: що говорять екологи

Навчання з проєктного менеджменту та основ бюджетного процесу в сільських громадах Херсонщини

Подкасти про адвокацію простими словами

Інкубатор демократичних ініціатив долучився до міжнародного науково-педагогічного стажування