У 19 містах України відбудеться Всеукраїнське свято до Дня захисту дітей

Карітас України вже втретє організовує масштабне святкування з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, що відбудеться 1 червня 2019 року у 19 містах України від Заходу до Сходу.Минулого року, понад 5 ...

60442401_2068809516574761_4375819368152432640_n
У 19 містах України відбудеться Всеукраїнське свято до Дня захисту дітей

Карітас України вже втретє організовує масштабне святкування з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, що відбудеться 1 червня 2019 року у 19 містах України від Заходу до Сходу.

Минулого року, понад 5 000 дітей та 2 000 сімей по всій Україні взяли участь у святі. Понад 200 волонтерів, серед яких колишні користувачі центрів Карітасу та активна молодь, були залучені до організації та проведення свята. Тоді завдяки благодійним пожертвам було зібрано більше 20 000 грн, які були витрачені на проведення літніх таборів для дітей із кризових та малозабезпечених родин.

Цього року, святкування планується ще масштабнішим. Гасло свята: «Маю право!». Це гасло, яким керується команда Карітас Дітям в своїй щоденній роботі з дітьми та молоддю, підвищуючи обізнаність дітей про їхні права та обов’язки, запобігаючи порушенню цих прав та забезпечуючи сприятливе та безпечне середовище. Права дітей, прописані у Конвенції ООН про права дитини, серед яких право на життя і здоровий розвиток, на сім’ю і турботу, на освіту, дозвілля, свободу думки. Тому цього року, з нагоди Дня захисту дітей, ми прагнемо привернути увагу громадськості до прав дитини і їхньої надзвичайної важливості, ми запрошуємо Вас підтримати нас у цьому. Свято обіцяє бути не лише розважальним, але й інформативним!

Важливо знати:

Вхід вільний, але для того, щоб брати учать у розвагах, безпосередньо на локації Вам потрібно придбати «карітасики», або благодійні жетони. Вартість 1 жетона = 15 грн. Нагадуємо, що 100% коштів, зібраних під час свята, спрямовуються на потреби дітей, якими опікується Карітас, серед яких: малозабезпечені, діти з неповних родин, діти загиблих, діти трудових мігрантів, діти-переселенці та інші.

Свято організовується командою Карітас Дітям за фінансової підтримки місцевих та іноземних партнерів, а також благодійників. Якщо Ви бажаєте стати нашим партнером (долучитися фінансово або передати негрошову допомогу у формі подарунків для дітей, солодощів, напоїв), будь ласка, контактуйте з нами: с[email protected] Ваша допомога є надзвичайно важливою для нас!

Міста, де проходитиме свято: Борислав, Броди, Дніпро, Дрогобич, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам’янське, Коломия, Львів, Маріуполь, Нововолинськ, Полтава, Одеса, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Стрий, Тернопіль, Харків, Хмельницький.

Для детальнішої інформації щодо часу та місця проведення свята у вашому місті, слідкуйте за сторінкою КарітасДітям та #КарітасДітям у Фейсбуці.

В програмі: різноманітні розважальні зони – батут, аква-грим, квести, конкурси, вікторини, танці, ярмарки дитячих робіт, майстер-класи з розпису пряників, виготовлення прикрас, оріґамі та багато іншого.

Карітас України є членом конфедерації Caritas Internationalis – об’єднання понад 160 національних Карітасів, які допомагають щороку десяткам мільйонів потребуючих людей у майже 200 країнах світу. З часу заснування першого Карітасу у Німеччині у 1897 році і до сьогодні Карітас дослухається до людей у потребі і надає їм засоби, аби змінити їхнє життя на краще. Глибокі моральні і духовні принципи гідності, справедливості та солідарності лежать в основі діяльності Карітасу і сьогодні. Перші організації Карітасу в Україні з’явились у 1992 році. З того часу сотні тисяч потребуючих українців отримали матеріальну, соціальну, психологічну та юридичну допомогу. Майже 1000 працівників і волонтерів працюють на базі понад 20 регіональних організацій у 16 областях України.

 

Більш детальна інформація:

Владислав Шелоков

Моб. +380 67 7749177

[email protected]


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Вийшла друком книга про українських в'язнів нацистського концтабору Маутгаузен

За перше півріччя 2020 року правозахисники зафіксували 48 випадків переслідування активістів

8 громад відібрано для нового проєкту спілки «Громадські ініціативи України»

Майже сто мільйонів гривень втратив Тернопіль через карантин

Важливо бути в потрібному місці в потрібний час

Доступне кредитування WNISEF для соціальних підприємств зі Сходу України. Що і як?