Тижневик заходів Карітасу на протидію COVID-19

Тижневик заходів Карітасу на протидію COVID-19 - за період 25-31.05.20Від Карітасу Донецьк в м. Дніпро допомога приходить завжди вчасноУ складний період пандемії COVID-19 у багатьох людей, які ...

Дніпро буфер
Тижневик заходів Карітасу на протидію COVID-19

Тижневик заходів Карітасу на протидію COVID-19 – за період 25-31.05.20

Від Карітасу Донецьк в м. Дніпро допомога приходить завжди вчасно

Дніпро1

У складний період пандемії COVID-19 у багатьох людей, які проживають на лінії зіткнення, немає можливості забезпечити себе необхідними ліками.

Соціальні працівники проекту #BasіcNeeds подбали про закупівлю та доставку необхідних медикаментів для важкохворих.

Минулого тижня мобільна бригада БО «БФ «Карітас Донецьк» в рамках проекту «Забезпечення базових потреб в різних секторах, включно з грошовою допомогою, особливо вразливих людей, що постраждали в наслідок конфлікту на сході України 2019-2021 р.р.» завітали з домашніми візитами до особливо вразливих мешканців с. Валуйське Станично-Луганського району Луганської області.

Місцевих мешканців відвідав і психолог проекту, адже люди, котрі долають хвороби у такий важкий час, потребують емоційної підтримки.

В межах проекту працюють гарячі лінії та надається вся необхідна інформація для мешканців буферної зони Луганської області.

Консультації можна отримати за телефонами:

Консультації соціальних працівників:

067 701 7041

095 765 1912

За медичним напрямком допомоги:

0660490087

0508286889

Психологічна підтримка:

0930758909

0660448104 

Карітас Одеса допомагає лікарням долати наслідки пандемії COVID-19

Одеса1

В рамках протидії пандемії COVID-19, 5 Одеських лікарень та 5 медичних закладів Миколаєва отримали санітайзери від AB InBev Efes Ukraine :

Одеса:
Одеський обласний клінічний медичний центр (лікарня водників),
Міська клінічна лікарня №1 (Єврейська),
Одеська обласна дитяча клінічна лікарня,
Пологовий будинок №2,
Міська дитяча лікарня №3.

Миколаїв:
КНП “Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр”
КНП ММР “Пологовий будинок №1″
Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, с. Шевченкове.
Миколаївський військовий госпіталь (Військова частина А2428)

Щасливі допомагати лікарям разом!
AB InBev Efes Ukraine

Більш ніж 300 000 захисних масок для населення виготовлять в межах програми «U-LEAD з Європою»

МАски

Карітас України у співпраці з програмою «U-LEAD з Європою» розпочинає новий етап проекту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19» – пошиття і розповсюдження масок для населення.

Загалом планується пошиття більш ніж 300 000 масок. Даний етап проекту має на меті не лише підтримати незахищене населення України у боротьбі з наслідками пандемії COVID-19, а й забезпечити роботою швейні підприємства, що знаходяться в невеликих громадах.

На даний час 11 приватних підприємств по всій Україні виграли тендери на виготовлення захисник масок від програми «U-LEAD з Європою».

Карітас продовжує надавати адресну допомогу жителям буферної зони, які знаходяться в стані ізоляції через пандемію COVID-19 в Україні

Краматорськ3
За підтримки Українського Гуманітарного Фонду (UHF) при Управлінні з координації гуманітарних справ (OCHA) продовжується реалізація проекту «Надання адресної мультисекторальної допомоги людям похилого віку, які проживають в зоні 0-5 км уздовж лінії зіткнення та знаходяться в стані ізоляції через пандемію COVID-19 в Україні, 2020».

Активності проекту триватимуть 3 місяці та розроблені як заходи реагування в режимі надзвичайної ситуації в населених пунктах, де здійснюються поточні програми Карітасу Краматорськ в координації з іншими організаціями, також були залучені місцеві органи влади та активісти у проектних локаціях.

Мобільна команда надає допомогу населенню похилого віку, які проживають в зоні 0-5 км уздовж лінії зіткнення та знаходяться в стані ізоляції в с-щі Північне м.Торецька, яке було ізольоване через пандемію.

В селищі підвищився місцевий рівень гуманітарних потреб під час карантину.

Проєкт надає допомогу в режимі персональної адресної доставки :
– Стандартні харчові набори,
– Діабетичні набори харчування,
– Сімейні гігієничні набори,
– Гігієничні набори для людей з особовими потребами.
В рамках проєкту здійснюється інформаційна кампанія щодо COVID-19 та забезпечення наборами із засобами індивідуального захисту бенефіціарів з підозрою на інфікування.

Найбільш потребуючі мешканці ізольованих сіл Сизе та Болотене, Станично-Луганського району Луганської області, отримали продуктові набори від Карітасу

Дніпро буфер1

Болотене та Сизе – два тупикові села буферної зони, в яких проживає всього близько 40 чоловік (люди похилого віку, маломобільні). Села знаходяться на лінії розмежування і тут, у глибокому забутті, мешкають люди, котрі повністю відрізані від зовнішнього світу, бо села розташовані на віддалі від основних шляхів сполучення. Також будь-яка інфраструктура відсутня, люди нездатні самостійно отримувати допомогу, а умови пандемії COVID-19 лише збільшують їх вразливість.

Територія навколо сіл замінована та існує загроза обстрілу, тому мобільна бригада Карітасу Донецьк у місті Дніпро надавала адресну допомогу потребуючим за підтримкою підрозділа цивільно-військового співробітництва («СІМІС»).

33 домогосподарства в рамках проекту «Забезпечення базових потреб в різних секторах, включно з грошовою допомогою, особливо вразливих людей, що постраждали в наслідок конфлікту на сході України 2019-2021 р.р.» отримали продуктові набори.

Також у рамках проекту #BasicNeeds, для мешканців буферної зони Луганської області працюють гарячі лінії за якими можна отримати консультації:

соціальних працівників:

+38 067 701 7041; +38 0957651912

за медичним напрямком:

+38 0660490087; +380508286889

психологічна підтримка:

+38 093 0758909; +38 066 0448104

Волонтери Карітасу Житомир у співпраці з Food Bank Ukraine допомогають продуктами потребуючим

Житомир2

На цьому тижні смачними йогуртами та сиром змогли поласувати вихованці Тетерівського дитячого будинку-інтернату, безхатьки з обласного центру обліку бездомних осіб та мешканці центру соціально-психологічної допомоги. Також поласували смачненькими подарунками і мешканці соціального гуртожитку УТОСу.

Завдяки тому, що до нас знову долучилися небайдужі благодійники допомогу змогли отримати багатодітні родини у Житомирі та прилеглих до Житомира ОТГ.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Дослідження «Соціальне підприємництво в Україні через гендерну призму: Виклики та перспективи»

Як організаціям податися на конкурс ЄС — поради Тетяни Шульги

112 випадків порушень свободи слова зафіксовано в Україні за перше півріччя 2020 року – ІМІ

5 років судовим трансляціям технічними засобами судів

Початок реалізації Дорожніх карт реформ на Харківщині

Як вплинути на майбутнє дітей-сиріт України?