Центр енергоефективності «Зелений Простір»: тернопільський осередок енергетичної свободи

З метою популяризації енергоефективності в будівлях та використання відновлювальних джерел енергії у побуті та комунальній сфері у місті Тернополі розпочав свою роботу Центр енергоефективності ...

енергоефективність
Центр енергоефективності «Зелений Простір»: тернопільський осередок енергетичної свободи

З метою популяризації енергоефективності в будівлях та використання відновлювальних джерел енергії у побуті та комунальній сфері у місті Тернополі розпочав свою роботу Центр енергоефективності «Зелений Простір».

Центр енергоефективності «Зелений Простір» створений колом тернопільських фахівців у сфері енергетики, залучення інвестицій та громадської діяльності, для яких енергетична свобода є понад усе.

Місією Центру є популяризація енергоефективності в будівлях та використання відновлювальних джерел енергії у побуті та комунальній сфері. Ми також прагнемо об’єднати людей та ідеї, які допоможуть відкрити шлях до енергетичної незалежності та збереження довкілля.

Головні напрямки роботи Центру об’єднуються навколо засад сталої енергетики та соціальних інновацій, та полягають у проведенні навчальних заходів, акцій, наданні консультацій та розробці готових рішень у сфері енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії.

Основними завданнями Центру є:

розробка та реалізація інвестиційних та грантових проектів у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики

проведення громадських заходів та акцій з метою популяризації ідей енергетичної свободи та незалежності серед мешканців громад, представників органів влади та підприємців

енергетичне дорадництво та інформаційно-консультативна підтримка громадських організацій та територіальних громад

Основна увага Центру скеровується на власників приватних будинків, учасників ОСББ, підприємців та молодь. Разом з цим, у світлі територіальної реформи держави, важливою цільовою аудиторією стануть територіальні громади, які отримають неоціненну можливість покращити власну привабливість використовуючи місцеві джерела енергії та впроваджуючи енергоефективні заходи у громадських будівлях.

Центр енергоефективності «Зелений простір» – це майданчик із популяризації технологічних та поведінкових рішень, які дадуть українським громадянам можливість економити на енергії, спільно боротися з енергетичною окупацією, стабілізувати енергосистему, знизити тиск енергетики на довкілля та навчитися простими кроками змінювати енергетичні звички та якість життя.

Кожна активна та зацікавлена людина може долучитись до роботи Центру своїми ідеями, досвідом та знаннями, щоб збільшити критичну масу агентів енергетичних змін в Україні та на Тернопільщині зокрема.

Керівник Центру, Андрій Мартишко [email protected]
+38 050 925 65 64

Автор : Андрій Мартишко


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Стартував Міжнародний фестиваль документального кіно Docudays UA

Політична освіта: біля національних вишів з’явилися двометрові пачки гречки

Децентралізація: настрої українців

На Чернігівщині вчились виявляти прямі та непрямі прояви домашнього насильства

На Docudays UA запустять лабораторію для активістів і документалістів

Успішні жінки в STEM розповіли про свої стратегії, таланти, емоції та мотивацію