Триває змагання екологічних закладів “Eco Callenge”

Триває конкурс серед готельєрів, за результатами якого буде визначено найбільш екологічний заклад Азовського узбережжя Донецької області. За умовами цього конкурсу потрібно протягом 2 тижнів ...

Додано:
ChebanAnna

pexels-marta-ortigosa-3480494
Триває змагання екологічних закладів “Eco Callenge”

Триває конкурс серед готельєрів, за результатами якого буде визначено найбільш екологічний заклад Азовського узбережжя Донецької області. За умовами цього конкурсу потрібно протягом 2 тижнів відсортовувати ресурсоцінну вторсировину та здавати її на переробку, переможець отримає набір якісних контейнерів для облаштування на території закладу міні-сортувальної станції.

Заклад, в якому здійснюється роздільний збір відходів, демонструє відповідальність за чистоту довкілля, зберігає цінні ресурси та будує сталий бізнес, націлений на майбутнє. Крім того, враховуючи зміни в законодавстві щодо поводження з відходами, таким закладам не треба буде прикладати зусиль та фінансів для впровадження обов’язкового роздільного збору ТПВ.

Раді повідомити, що доєдналися ще 5 закладів: хостел «JOY», готель «Hotel&Restaurant Poseidon», готельно-розважальний комплекс «Наш куточок», готельний комплекс “Спартак” та хостел «Ёж». Долучайтесь до «Eco Callenge»!

Нагадуємо, що конкурс здійснюється в рамках проекту «Підвищення конкурентоспроможності підприємств галузі гостинності та покращення іміджу готелів Азовського узбережжя, як соціально відповідальних бізнесів, через розвиток партнерства з кластером підприємців-переробників відходів, створення сортувальних станцій та надання послуг базам відпочинку з вивозу відсортованих відходів», який реалізується ГО «ЕКО ГУРТ» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Платформа пошуку фінансування для відбудови

Україна у війні – поточні події та процеси в контексті міжнародного правосуддя

Білківська та Іршавська громади провели друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

Локачинська громада за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провела друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

У Кам’янці-Подільському відкрили простір для громадських організацій

ВПО не тягар, а ресурс: як живе Луганщина