Конкурс «Eco Callenge» серед готельєрів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ChebanAnna

конкурс (8)
Конкурс «Eco Callenge» серед готельєрів

Запрошуємо готельєрів до участі в проєкті «Підвищення конкурентоспроможності підприємств галузі гостинності та покращення іміджу готелів Азовського узбережжя, як соціально відповідальних бізнесів, через розвиток партнерства з кластером підприємців-переробників відходів, створення сортувальних станцій та надання послуг базам відпочинку з вивозу відсортованих відходів», реалізується ГО «ЕКО ГУРТ» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

В рамках проєкту до 25 листопада в населених пунктах Маріупольського району Донецької області (Маріуполь, Юр’ївка, Білосарайська Коса, Мелекіне, Ялта, Урзуф, Магуш, Рибацьке, Бабах-Тарама та інші) проводиться конкурс серед готельєрів Азовського узбережжя «Eco Callenge». Готелям та іншим закладам гостинності (пансіонати, хостели, туристичні бази) пропонується продемонструвати свою готовність впровадити роздільний збір відходів у закладі.
Для переможця, який здасть на переробку найбільшу кількість вторинної сировини, буде закуплено контейнера для створення сортувальної станції на території закладу.

Для участі в конкурсі необхідно:

1. Бути офіційно зареєстрованим підприємством галузі гостинності (ФОП, ТОВ та інше), мати відповідні КВЕД, мати можливість надати оригінали документів (виписка, витяг тощо).
2. Заповнити та відіслати реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/bKiwPGxqM141fh3d6
3. Збирати ресурсоцінну вторинну сировину на території закладу (відходи можуть збиратись як з локації готелю, пляжу так і з довкілля), розсортувати вторсировину по різновидах (фракціях).
4. Здати зібрану вторинну сировину на переробку. Замовлення транспорту для вивезення вторсировини за телефоном +380673068510.
5. Необхідно отримати від приймача вторсировини підтвердження кількості зданої вторинної сировини у накладній.
6. Відіслати фото та скан накладної на пошту [email protected]

Зацікавлені учасники можуть отримати додаткову інформацію: яка вторсировина є ліквідною (ресурсоцінною) та які різновиди можна здати в існуючі пункти прийому, з’ясувати інші поточні та процедурні питання за електронною адресою [email protected].com або за телефоном 0973068510.


Останні публікації цього розділу:

Відбір на призначення академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні

Триває набір на тренінг «Все, що потрібно знати хелперу, щоб бути в ресурсі»

Конкурс Black Sea Trust for Regional Cooperation для громадянського суспільства

Тендер щодо закупівлі навчального курсу з «Інтернет-виставкова діяльність для бізнесу»

Літня школа Viadrinicum 2021

Розробка та втілення в життя комунікативної стратегії організації