Конкурс «Eco Callenge» серед готельєрів

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ChebanAnna

конкурс (8)
Конкурс «Eco Callenge» серед готельєрів

Запрошуємо готельєрів до участі в проєкті «Підвищення конкурентоспроможності підприємств галузі гостинності та покращення іміджу готелів Азовського узбережжя, як соціально відповідальних бізнесів, через розвиток партнерства з кластером підприємців-переробників відходів, створення сортувальних станцій та надання послуг базам відпочинку з вивозу відсортованих відходів», реалізується ГО «ЕКО ГУРТ» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

В рамках проєкту до 25 листопада в населених пунктах Маріупольського району Донецької області (Маріуполь, Юр’ївка, Білосарайська Коса, Мелекіне, Ялта, Урзуф, Магуш, Рибацьке, Бабах-Тарама та інші) проводиться конкурс серед готельєрів Азовського узбережжя «Eco Callenge». Готелям та іншим закладам гостинності (пансіонати, хостели, туристичні бази) пропонується продемонструвати свою готовність впровадити роздільний збір відходів у закладі.
Для переможця, який здасть на переробку найбільшу кількість вторинної сировини, буде закуплено контейнера для створення сортувальної станції на території закладу.

Для участі в конкурсі необхідно:

1. Бути офіційно зареєстрованим підприємством галузі гостинності (ФОП, ТОВ та інше), мати відповідні КВЕД, мати можливість надати оригінали документів (виписка, витяг тощо).
2. Заповнити та відіслати реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/bKiwPGxqM141fh3d6
3. Збирати ресурсоцінну вторинну сировину на території закладу (відходи можуть збиратись як з локації готелю, пляжу так і з довкілля), розсортувати вторсировину по різновидах (фракціях).
4. Здати зібрану вторинну сировину на переробку. Замовлення транспорту для вивезення вторсировини за телефоном +380673068510.
5. Необхідно отримати від приймача вторсировини підтвердження кількості зданої вторинної сировини у накладній.
6. Відіслати фото та скан накладної на пошту [email protected]

Зацікавлені учасники можуть отримати додаткову інформацію: яка вторсировина є ліквідною (ресурсоцінною) та які різновиди можна здати в існуючі пункти прийому, з’ясувати інші поточні та процедурні питання за електронною адресою [email protected].com або за телефоном 0973068510.


Останні публікації цього розділу:

DiXi Group оголошує конкурс на закупівлю обладнання для відеоконференцій

Проведення дослідження щодо сприйняття та очікувань ініціатив з розбудови миру

Тендер на закупівлю медичного обладнання

Тендер на закупівлю комп'ютерного обладнання

Тендер на відбір постачальника канцелярських, господарських та офісних товарів

Запит про надання пропозицій на придбання та встановлення електричного генератора в офісі