Триває збір підписів до Меморандуму про розвиток стратегічного партнерства з США

ГО "Центр Трансатлантичного Діалогу" активно працює над посиленням міжпарламентського діалогу України та США. З перших днів російського вторгнення в Україну Центр займається поширенням на міжнародну ...

Додано:
Daryna Sydorenko

ukraine-and-usa-partnership
Триває збір підписів до Меморандуму про розвиток стратегічного партнерства з США

ГО “Центр Трансатлантичного Діалогу” активно працює над посиленням міжпарламентського діалогу України та США. З перших днів російського вторгнення в Україну Центр займається поширенням на міжнародну аудиторію об’єктивної інформації про актуальні ситуацію війни РФ проти України, а також сприяє у розширенні комунікації представників українських урядових та парламентських структур з партнерами США, Великої Британії та Європейського Союзу. 

У світлі останніх подій та на тлі активної підготовки США до чергових виборів до Конгресу 8 листопада 2022 року, наша організація ініціювала збір підписів для документу, який повинен стати дороговказом для неурядових організацій, які в своїй діяльності охоплюють напрямок українсько-американських відносин.

Фактично, це перелік пунктів, які ми бачимо ключовими на наступні роки та принципів, з якими ми погоджуємося.

Наша організація відкрита до Ваших пропозицій та, в цілому, вважає текст логічно складеним та завершеним. На етапі його написання наш Центр проводив консультації з діючими стаферами Конгресу США та з рядом колишніх американських політиків, активних на українському напрямку. Втім, варто зауважити, що це виключно українська ініціатива, яка, водночас, може залучити й американські НУО, що працюють з Україною.

Будемо раді побачити Вас серед підписантів та будемо вдячні, якщо Ви допоможете поширити цей документ серед колег по неурядовому сектору!

Текст можете знайти за наступним посиланням.

Пропонуємо додавати логотип організації або її назву (у випадку його відсутності). Після закінчення підписання відбудеться візуальне форматування, тому зараз немає сенсу приділяти багато уваги візуальній складовій.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Громади Волинської області проаналізують доступність соціальних послуг за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Суперсила у диханні. Дієвий інструмент протидії стресу

Важлива підтримка людей прифронтової Комишуваської громади

Ідеатон відновлення Коблівської громади

Благодійники надали теплу підтримку потребуючим Іллінівської громади

Якісне інформування – це 80% успіху громади: у Володимирі посадовці вчилися ефективніше працювати з громадянами