Триває опитування редакторів місцевих медіа Львівщини та Одещини

Опитування «Незалежні місцеві медіа: проблеми та перспективи у 2022 році» ініціювала громадська організація «Центр соціальних ініціатив «Атом» у партнерстві із Львівською обласною організацією та ...

Додано:
Olga Shalayska

Опитування редакторів місцевих медіа
Триває опитування редакторів місцевих медіа Львівщини та Одещини

Опитування «Незалежні місцеві медіа: проблеми та перспективи у 2022 році» ініціювала громадська організація «Центр соціальних ініціатив «Атом» у партнерстві із Львівською обласною організацією та Одеською регіональною організацією Національної спілки журналістів України.

Мета опитування – дослідити, що означає незалежне місцеве медіа станом на 2021-2022 роки, які проблеми довелося вирішувати редакціям у зв’язку з пандемією COVID-19, де шукали редакції кошти на свою діяльність і яку роль може відіграти влада (державна і місцева), бізнес, ВНЗ і громадські організації для підтримки діяльності та розвитку незалежних місцевих медіа.

Опитування триватиме до 7 березня 2022р.

Результати опитування будуть опрацьовані і використані для ефективного представлення проблем незалежних місцевих ЗМІ перед владою, донорами, бізнесом.

Анкети із запитаннями опитування «Незалежні місцеві медіа: проблеми та перспективи у 2022 році» розміщені за цими посиланнями:

для редакторів місцевих медіа Львівської області – https://forms.gle/Dfchr8E3hqWnndVy9

для редакторів місцевих медіа Одеської області – https://forms.gle/Unj54s8kxVkeEt337

Опитування проводиться в рамках проєкту «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа». Грант на проєкт наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (BST) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Незалежні місцеві медіа – важливі!

#BST #MovingForwardTogether #ПрямуємоРазом

#supportlocalmedia


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

"Не додавай роботи": в Україні стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія на підтримку поліції, медиків і рятувальників

eHealth в Україні: що це і як працює?

Молоко для пологового, допомога ЗСУ та переселенцям – як живе громада на півночі Запорізької області

Аргументи для розвитку велоруху в громадах під час війни: велосипед об’єднує і рятує життя

Активності БУР: займайся волонтерством у своїй громаді!

Як поєднувати роботу та волонтерство