Суперсила у диханні. Дієвий інструмент протидії стресу

Українці зможуть покращити своє фізичне та ментальне здоров’я завдяки курсам усвідомленого дихання. В умовах постійного стресу воєнного часу, техніки усвідомленого дихання мають бути в «аптечці» ...

Додано:
dorofieieva.natali

Скануйте QRкод , тиа реєструйтесь, щоб опанувати навичку усвіломленого дихання.
Суперсила у диханні. Дієвий інструмент протидії стресу

Українці зможуть покращити своє фізичне та ментальне здоров’я завдяки курсам усвідомленого дихання. 

В умовах постійного стресу воєнного часу, техніки усвідомленого дихання мають бути в «аптечці» кожного українця та українки, адже усвідомлене дихання – це дієвий і науково підтверджений інструмент підтримки ментального і фізичного здоров’я. 

Запрошуємо вас опанувати базові техніки усвідомленого дихання. Долучайтеся до активностей 100 денного марафону “Надихаємо весну” та навчайтеся у зручному для вас форматі базовим технікам саморегуляції через дихання. 

Завдяки цим технікам, ви зможете швидко опанувати себе в гострих стресових ситуаціях, зупинити панічну атаку, або впоратися зі спалахами гніву.  Регулярне практикування усвідомленого дихання допомагає підвищити стресостійкість, знизити рівень тривожності, позбутися безсоння, поліпшити загальне самопочуття та покращити роботу внутрішніх органів.

Цей інструмент безкоштовний і завжди доступний. Все, що потрібно, – лише трохи часу для засвоєння технік та подальшої практики. 

Спільна мета, допомогти зацікавленим українцям опанувати техніки усвідомленого дихання та набути більшої стійкості, об’єднала випускників і випускниць Сертифікаційної програми “Сила дихання”. 

100-денний марафон «Надихаємо весну», став першою спільною ініціативою тренерської спільноти Сили дихання в Україні. Марафон розпочався наприкінці листопада 2023 року і триватиме до 01 березня 2024 року.  

В рамках Марафону, тренери планують, допомогти, як можна більшій кількості людей в Україні та за її межами,  опанувати базові техніки усвідомленого дихання, надати базові знання про нервову систему людини та взаємовплив дихання,  допомогти напрацювати звичку дихати усвідомлено та краще справлятися з викликами воєнного часу.

Навчання відбуватиметься безоплатно та у різних онлайнформатах, з різною тривалістю курсів:

  •  21-денний марафон з 15хвилинними заняттями кожного дня, щоб закріпити звичку дихати усвідомлено, 
  • 5 одногодинних зустрічей раз на тиждень, з можливістю обговорити, як просувається власна дихальна практика. 

В усіх формах навчання, учасники і учасниці отримають теоретичні основи усвідомленого дихання, базові знання про нервову систему людини, а також багато дихальних технік, які будуть відпрацьовуватися в рамках занять. Участь в навчанні безкоштовна.

Кожен і кожна може взяти участь у марафоні «Надихаємо весну» і навчитися усвідомленому диханню.

Для участі, заповніть форму  та очікуйте, коли представниця організаційної команди, зв’яжеться з вами та запропонує курс, до якого можна буде приєднатися.

Якщо, ви хотіли б, вже розпочати навчання та практикувати усвідомлене дихання, запрошуємо долучитися до телеграм групи “Сила дихання”. Це майданчик для інформування та залучення до заходів і практик  з усвідомленого дихання. Саме в цій групі, буде відбуватися вся комунікація з учасниками і учасницями 100 денного марафону “Надихаємо весну”. Зокрема, вже зараз, ви можете приєднатися до діючої активності, щоденних 15хвилинних зустрічей для навчання та практики усвідомленому диханню.

Всі тренери цієї Ініціативи, пройшли навчання у Сертифікаційній програмі «Сила дихання» за підтримки американської організації Breathlogic та її тренерів Джорджа Елліса та Лорі Елліс Йонг, а також української тренерки, психологині, кандидатки наук Оксани Рудої, представниці громадської організації “Інститут ментального здоровя”. Всі активності 100 денного марафону “Надихаємо весну”, відбуватимуться за експертної  підтримки ГО “Інститут ментального здоров’я”. 

Наша команда з радістю надасть відповідь на ваші запитання, пропозиції або зацікавленість долучитися до навчання та опанувати техніки саморегуляції нервової ситеми через дихання. 

За потреби, ви можете зв’язатися  з організаційною командою через е-пошту – [email protected].


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У Підволочиській громаді відкрили молодіжний простір «Знайди себе»

Програма USAID DOBRE закупила для П’ядицької громади агро обладнання вартістю понад 1,2 мільйон

Безкоштовні онлайн-консультації від психологів та психіатрів для мешканців України

Понад 80 громад та ОВА пройдуть навчання з комунікацій за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

На Рівненщині проводять дослідження щодо булінгу дітей ВПО у школах

Вакансії тижня. Що є нового для громадських активістів та активісток?