Стартував проєкт, що сприятиме реінтеграції ветеранів та ветеранок 

В Івано-Франківську провели перший тренінг у рамках проєкту «Шлях стійкості». З 28 по 30 серпня представники та представниці 14 ветеранських чи дотичних до ветеранського руху організацій з різних ...

Додано:
ГО СТАН

IMG_9612-1024x683
Стартував проєкт, що сприятиме реінтеграції ветеранів та ветеранок 

В Івано-Франківську провели перший тренінг у рамках проєкту «Шлях стійкості». З 28 по 30 серпня представники та представниці 14 ветеранських чи дотичних до ветеранського руху організацій з різних куточків України здобули навички проведення сесій, які допоможуть в громаді приймати спільні рішення. Наступна частина тренінгу пройде у Києві.

IMG_9538-1024x683

Згодом, у співпраці з експертами ГО «СТАН», випускники тренінгів із супроводу менторів зможуть проводити сесії зі спільного прийняття рішень  у відібраних громадах та допомагати місцевим учасникам розроблять план соціальної згуртованості на потребах громади.

IMG_0069-1024x683

Як повідомляла раніше міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна, кількість ветеранів та ветеранок після війни може збільшитися у чотири рази, з 1,2 млн до 5 млн осіб. 

IMG_9316-1024x683

Такі проєкти як «Шлях стійкості» сприятимуть успішній реінтеграції, адже діалоговий підхід зокрема передбачає інклюзивне прийняття рішень, які створюватимуть середовище підтримки. Так ветеранські потреби у регіонах, на місцях, завжди залишатимуться серед пріоритетних.

IMG_9380-1024x683

Проєкт впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) у партнерстві з Громадською організацією «СТАН» за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

1 піксель – 1 долар. В Україні створили сайт з інтерактивною мапою для збору коштів на відбудову шкіл

Організація «Право» трансформує гуманітарний хаб у центр громадської активності у Хмільнику

Асоціація “Доступне житло для ВПО” запрошує до вступу ГО та локальних партнерів

Інформаційна онлайн-сесія про стратегії успішної участі у конкурсі «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»

Студенти трьох областей опановували підприємницькі навички у Львові

4 березня – Всесвітній день проти сексуальної експлуатації