Стартував проєкт “Інклюзивна гуманітарна допомога для уразливих груп у Черкасах”

Запрошуємо вас долучитись до нашої ініціативи у Черкасах! Наш проєкт "Інклюзивна гуманітарна допомога для уразливих груп у Черкасах" розпочав свою роботу у жовтні і вже допомагає багатьом уразливим ...

Додано:
ANDRY

Текст абзацу (Допис в Instagram (Квадратна)) (Допис в Instagram (Квадратна)) (Допис в Instagram (Квадратна)) (34)
Стартував проєкт “Інклюзивна гуманітарна допомога для уразливих груп у Черкасах”

Запрошуємо вас долучитись до нашої ініціативи у Черкасах! Наш проєкт “Інклюзивна гуманітарна допомога для уразливих груп у Черкасах” розпочав свою роботу у жовтні і вже допомагає багатьом уразливим людям у нашому місті.

Ми, команда Благодійної організації “100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ”, спільно з Європейським Союзом через суб-грант від проєкту EU4CSOs Emergency Actions що координується Благодійною організацією “Мережа 100% Життя Рівне”. Запроваджуємо програму, яка спрямована на підтримку тих, хто потребує нашої допомоги найбільше. Наша мета – забезпечити повний спектр допомоги, включаючи медичне обслуговування, профілактичні програми та гуманітарну допомогу.

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожної ситуації та вирішення проблем, з якими зіштовхуються уразливі групи людей . Наші цілі включають упровадження кейс-менеджменту для індивідуального підходу, забезпечення доступу до медичної допомоги та підтримки у профілактиці ВІЛ, а також забезпечення гуманітарних потреб, таких як житло, харчування, медичні препарати та засоби гігієни.

Долучайтеся до нашої спільноти, де кожна допомога має значення. Разом ми можемо змінити життя тих, хто потребує нашої допомоги найбільше! Для більш детальної інформації та співпраці з нами, ласкаво просимо на наші сторінки в соціальних мережах. Будемо раді бачити вас там!

Facebook: https://www.facebook.com/100LifeChe/ 

Instagram:https://www.instagram.com/100life_che/ 

Ця публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансовою підтримкою Європейського Союзу, який виконується Благодійною організацією «Мережа 100 життя Рівне». Вміст публікації несе відповідальність суб-грантера проєкту EU4CSOs EmergencyActions – Благодійної організації «100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

# Stand With Ukraine # ПрямуємоРазом #EU4CSOsEmergencyActions.

 


Тематика публікації:                  

Останні публікації цього розділу:

День пам’яті майданівця та Героя України Тараса Матвіїва провели у Музеї Майдану

“Київ 2014. Повернення”: виставку бельгійського фотографа Джима Сюмкая відкрили у столиці

Центри життєстійкості запрацюють у 95 громадах України

Програма інтеграції, соціальної адаптації та захисту ВПО у Березанській ТГ

Продовжується набір на ретрит "Тіло. Ресурс. Баланс" від центру Ахалар

Валіза життєстійкості: як активістам і активісткам постраждалих громад підтримувати психічне здоров’я під час війни