Стартував проєкт “Інклюзивна гуманітарна допомога для уразливих груп у Черкасах”

Запрошуємо вас долучитись до нашої ініціативи у Черкасах! Наш проєкт "Інклюзивна гуманітарна допомога для уразливих груп у Черкасах" розпочав свою роботу у жовтні і вже допомагає багатьом уразливим ...

Додано:
ANDRY

Текст абзацу (Допис в Instagram (Квадратна)) (Допис в Instagram (Квадратна)) (Допис в Instagram (Квадратна)) (34)
Стартував проєкт “Інклюзивна гуманітарна допомога для уразливих груп у Черкасах”

Запрошуємо вас долучитись до нашої ініціативи у Черкасах! Наш проєкт “Інклюзивна гуманітарна допомога для уразливих груп у Черкасах” розпочав свою роботу у жовтні і вже допомагає багатьом уразливим людям у нашому місті.

Ми, команда Благодійної організації “100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ”, спільно з Європейським Союзом через суб-грант від проєкту EU4CSOs Emergency Actions що координується Благодійною організацією “Мережа 100% Життя Рівне”. Запроваджуємо програму, яка спрямована на підтримку тих, хто потребує нашої допомоги найбільше. Наша мета – забезпечити повний спектр допомоги, включаючи медичне обслуговування, профілактичні програми та гуманітарну допомогу.

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожної ситуації та вирішення проблем, з якими зіштовхуються уразливі групи людей . Наші цілі включають упровадження кейс-менеджменту для індивідуального підходу, забезпечення доступу до медичної допомоги та підтримки у профілактиці ВІЛ, а також забезпечення гуманітарних потреб, таких як житло, харчування, медичні препарати та засоби гігієни.

Долучайтеся до нашої спільноти, де кожна допомога має значення. Разом ми можемо змінити життя тих, хто потребує нашої допомоги найбільше! Для більш детальної інформації та співпраці з нами, ласкаво просимо на наші сторінки в соціальних мережах. Будемо раді бачити вас там!

Facebook: https://www.facebook.com/100LifeChe/ 

Instagram:https://www.instagram.com/100life_che/ 

Ця публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансовою підтримкою Європейського Союзу, який виконується Благодійною організацією «Мережа 100 життя Рівне». Вміст публікації несе відповідальність суб-грантера проєкту EU4CSOs EmergencyActions – Благодійної організації «100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

# Stand With Ukraine # ПрямуємоРазом #EU4CSOsEmergencyActions.

 


Тематика публікації:                  

Останні публікації цього розділу:

На Чернігівщині підготували 40 арттерапевтів для роботи з дітьми, які постраждали від наслідків війни

На Закарпатті триває адвокаційний проєкт з підвищення обізнаності прав серед ВПО

В Україні розпочинається програма відновлення і підтримки жінок від ГО «Так Штаб»

Планування розвитку Зазим’я: від соціального захисту до економічного зростання

Молодь України зібралася на Рівненщині для участі у всеукраїнському тренінгу «Лідерська академія»

Абетка саморегуляції 6.0: завершено перший блок курсу з підтримки психічного здоров’я