Старобільська територіальна громада: створюємо нові умови належного врядування

Наступна інформаційна сесія в рамках нового проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини»  відбулася в м. Старобільськ.Старобільська міська територіальна громада досить молода в ...

Додано:
lekotan

pexels-photo-1161465
Старобільська територіальна громада: створюємо нові умови належного врядування

Наступна інформаційна сесія в рамках нового проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини»  відбулася в м. Старобільськ.

Старобільська міська територіальна громада досить молода в порівнянні з іншими об’єднаним громадами Луганської області, але має досить багатий досвід в сфері регламентації форм місцевої демократії та розвитку руху самоорганізації. Наприклад, завдяки співпраці з ГО «Громадська ініціатива Луганщини»  ще в 2016 р. у місті  було створено 4 нових органи самоорганізації населення (це були єдині та, нажаль, останні створені ОСН в регіоні після 2014 р.) на базі багатоквартирних будинків.

В 2018 р. громада отримала Статут. В цьому році вперше проходить конкурс в рамках запровадження Бюджету участі Старобільської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Але зараз настав час зробити ревізію наявних ресурсів, людського потенціалу та привести нормативно-правові умови залучення мешканців згідно нового законодавства.

За результатами зустрічі прийнято рішення про підписання Меморандуму про співпрацю  в сфері відродження руху самоорганізації, оновлення нормативно-правової бази в сфері регламентації демократії участі та проведення заходів з метою формування культури здорового активізма серед населення. Далі буде!

#IRF

 #EU4USociety

#ПрямуємоРазом

#MovingForwardTogether.

Захід проведено ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Місцевий індекс прав людини для громад Донбасу. Результати за 2021 рік

Віртуальна експозиція, створена в рамках україно-британської резиденції Digital Art Observatory, вже доступна до перегляду

Як працює Соціальна квартира для жінок з дітьми «Право на здоров’я» і як їй може допомогти кожен громадянин?

Визначено переможців конкурсу соціальних ініціатив 2021 за підтримки ЄС

Як допомагають бездомним котикам та песикам в Харкові

Грудень дарує нові можливості