Сподіваємось, що рівень травматизму в місті Полтава стане меншим

В рамках інформаційного проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму», метою якого є привернення уваги суспільства та місцевих органів влади до таких об’єктів і неналежного виконання своїх ...

Додано:
socium.pl

29
Сподіваємось, що рівень травматизму в місті Полтава стане меншим

переход переход 1 переход 2В рамках інформаційного проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму», метою якого є привернення уваги суспільства та місцевих органів влади до таких об’єктів і неналежного виконання своїх посадових обов’язків або бездіяльності місцевих чиновників, ми звернули увагу на 5 таких об’єктів, які багато років перебувають у занедбаному стані, були зроблені сюжети, відповідні запити до міської ради, поширення цього у соціальних мережах, а також скарги в міськвиконком щодо оголошення доган керівному складу управління ЖКГ міста за багаторічну бездіяльність, повідомив перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», керівник проекту цього проекту Андрій Олєйніков.

Одночасно, місцеву владу прохали взяти питання ремонту зазначених дільниць на контроль, надати відповідь щодо порушених в листі питань, крім міського голови, відповідне клопотання ми також направили Голові комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства з пропозицією також розглянути це питання на черговому засіданні міської депутатської комісії.

Дані дільниці в такому стані перебувають дуже давно, тому це не є жодним перебільшенням:

  • центральний підземний пішохідний перехід (петиція, що набрала голоси в 2016 році);
  • дорога (спуск) із Білої альтанки (петиція, що набрала голоси в 2016 році);
  • тротуар по бульв. Б.Хмельницького, 5 навпроти входу «Супер-маркету»;
  • пішохідний перехід на кінцевій зупинці «Левада»;
  • плитковий тротуар між школами 17 та 37.

Нарешті розпочато довгоочікувані ремонтні роботи в центральному підземному пішохідному переході, біля Головпоштампу. Важко навіть уявити, скільки незручностей, на протязі багатьох років цей перехід приніс полтавцям, скільки людей там травмувалося, особливо під час дощу, криги, снігу. Ці погано закріплені, а місцями і відсутні сходинки, що нахилилися із часом не змогли залишити байдужими: інвалідів-візочників, матерів із колясками, людей похилого віку, дітей, багато років було соромно перед гостями нашого міста за наших комунальників, за доведення цієї дільниці до такого стану.

Звичайно, якщо буде зроблений неякісний ремонт, як наприклад вони зробили дорогу-спуск із Білої альтанки. Напочатку дорога виглядала досить гарно, а що сталося із нею через рік, подивіться самі. Потрібно було не на старий асфальт класти новий, а підготувати поверхню, бо зараз там утворюється зсув, дорога стала кривою, пішла тріщинами.

На початку, коли місцева влада затягнула виконувати волю полтавців і 1,5 роки гальмувала питання ремонту переходу, який вже років з 5 до того перебуває у такому стані, ми вирішили збільшити кількість дільниць і додали ще три. Нам незрозуміло, чого наше місто знаходиться в такому стані, і коли нас годують обіцянками, що зробимо-зробимо, навіщо це тягнути такий великий проміжок часу? А якщо, ми не подавали б петицій та не писали численні запити та скарги, не пропонували оголосити догани керівництву управління ЖКГ та не робили інформаційні сюжети, коли б вони почали робити ремонт? Чого вони самі не планують свою діяльність заздалегідь, адже всім відомо, що кожна дільниця потребує ремонту через певний проміжок часу і за цим просто потрібно слідкувати, зараз не ті часи, коли казали «У бюджеті грошей немає»….Це називається планування…

Ми звертаємося до місцевих комунальників, що якщо вони не зроблять якісні ремонти вище перелічених об’єктів, то в рамках акції, ми проведемо опитування серед полтавців і збільшимо їх кількість до 15 та будемо готувати цікаві тематичні сюжети про кожний об’єкт, публікувати їхні відписки, наполягати на оголошенні доган керівникам, поширювати це у соціальних мережах, врешті-решт – це їхня робота, за яку вони непогану заробітну платню отримують за кошти платників податків.   Панів депутатів всіх рівнів, теж запрошуємо взяти участь в акції, розберіть в кого на дільниці знаходяться зазначені вище об’єкти та сприяйте проведенню ремонтних робіт, зазначив Андрій Володимирович.

переход переход 1 переход 2


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку

Будувати спільноту в часи війни: як партисипативний театр змінює громади в Україні

Молодіжні ради отримали компʼютерну техніку та оснащення для роботи