Громадські організації долучаться до проведення City ​​biathlon Ternopil

Незабаром у Тернополі вперше відбудуться показові гонки з біатлону за участі кращих українських біатлоністів – чемпіонів світу, Європи та олімпійських чемпіонів - City ​​biathlon Ternopil. До ...

city_biathlon_
Громадські організації долучаться до проведення City ​​biathlon Ternopil

Незабаром у Тернополі вперше відбудуться показові гонки з біатлону за участі кращих українських біатлоністів – чемпіонів світу, Європи та олімпійських чемпіонів – City ​​biathlon Ternopil. До організації проведення також долучилась громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”.95005

Ми вирішили детальніше поспілкуватись про захід з одним із ініціатором проєкту та його ідейним натхненником, чемпіоном світу з біатлону Дмитром Підручним.

Дмитре, як виникла ідея проведення такого проєкту в Тернополі?

Ідея виникла під час дружньої розмови в “Центрі розвитку громадської активності” з її керівником Максимом Черкашиним. Я показував йому відео з гонки, яка регулярно відбувається у Вісбадені (Німеччина), і тоді виникло запитання: “А чому не в Тернополі”? Тим паче біатлон для Файного міста є рідним, саме Тернопіль виховав чимало чемпіонів, а поблизу міста є відповідна база для тренувань.

Як відреагували на неї інші спортсмени з Національної збірної?

Досить позитивно. Оскільки через карантин скасували збори за кордоном і такі заходи є можливістю розвіятись. Окрім того, кожен з нас усвідомлює, що це не лише шоу для глядачів, але й популяризація біатлону. Завдяки таким заходам більше дітей та молоді будуть займатись спортом.

Як часто проходять такі заходи в Україні і країнах Європи?

Саме такого формату в Україні відбуваються вперше – щоб кращі біатлоністи країни змагались у центрі міста.

В Європі такі заходи проходять регулярно і вже стали для міст-організаторів брендами. Поціновувачі біатлону з сусідніх міст і країн приїжджають, щоб побачити своїх кумирів не по телевізору, а в живу. Уявляєте, які це емоції, коли твій улюблений спортсмен чи спортсменка проїжджають біля тебе на відстані витягнутої руки? (посміхається).

Що заходи такого формату дають місту, в якому це проходить?

Для міст-організаторів, звичайно, це знакові події – коли в один час і в одному місці збираються зірки світового масштабу. Багато міст знають саме завдяки таким брендовим заходим, вони приваблюють туристів, про такі події і міста пишуть багато у ЗМІ. Навіть коли спортсмени пишуть на своїх сторінках про такі заходи – це бачать мільйони фоловерів, що може бути кращим в контексті промоції для міста?

Тому я б не розглядав такі заходи виключно, як спортивні. Тут чимало шоу, інтерактиву, промоції самому спорту і місту, в якому проходить захід.

Чи плануєте й надалі проводити такі гонки?119032951_1007888379646746_7849129915639634950_n

Важливо якісно провести перший City ​​biathlon Ternopil, щоб мешканці, глядачі і самі спортсмени відчули як це. Я дуже хочу, щоб у моєму рідному місті зародилась нова подія, яка з часом переросте у знакову. Принаймні я готовий усе для цього зробити.

І заключне запитання. Навіщо це Вам особисто, яка Ваша мотивація?

Я, як спортсмен, не концентруюсь лише на собі, хоча при підготовці змагань це справді потрібно. Для мене важливо, щоб розвивався біатлон загалом. Щоб, коли я закінчу кар’єру, була відповідна, якісна зміна. Важливо, щоб мої успіхи були корисними не лише для мене, але й приносили дивіденди місту та країні. Напевно, саме це рухає мною.

Інтерв’ю проводив менеджер з комунікації Сергій Волохатий.

Довідково:

20-го вересня уперше в Україні відбудуться показові гонки з біатлону за участі кращих українських біатлоністів – чемпіонів світу, Європи та олімпійських чемпіонів.

12 кращих біатлоністів та біатлоністок України змагатимуться у змішаній естафеті та гонці переслідування на набережній тернопільського ставу!

Склади команд:

  1. Підгрушна Олена – Підручний Дмитро
  2. Семеренко Віта – Прима Артем
  3. Семеренко Валентина – Цимбал Богдан
  4. Блашко Дарія – Ткаленко Руслан
  5. Бех Катерина – Дудченко Антон
  6. Журавок Юлія – Лесюк Тарас

Організатори: Федерація біатлону тернопільської області, Тернопільська міська рада, громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”, Телеканал “Тернопіль 1”.

Партнери: Опілля, Креатор-Буд.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Креативну індустрію запрошують підтримати українських лікарів та науковців у боротьбі з інфодемією

Фонд «Імпульс.ЮА» запустив проєкт зі створення освітнього відео для молоді

«Демократія поруч» - телеграм-канал для громад та місцевої влади про демократію на місцях

Триває опитування серед молоді Харківської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей

У Голобській громаді триває робота над змінами до Стратегії розвитку

Опитування: тенденції розвитку ОГС у 2020 році