Школа екскурсоводів для жінок міста Миколаєва набирає обертів

З початку жовтня 20 учасниць проекту «Школа екскурсоводів– проведення тренінгів для жінок м. Миколаєва» відвідали 5 лекцій і 3 практичних заняття. Учасниці прослухали лекції на такі теми:вступ в ...

Додано:
frgn

72998997_2509811515917560_4339264828481732608_n
Школа екскурсоводів для жінок міста Миколаєва набирає обертів

З початку жовтня 20 учасниць проекту «Школа екскурсоводів– проведення тренінгів для жінок м. Миколаєва» відвідали 5 лекцій і 3 практичних заняття. Учасниці прослухали лекції на такі теми:

  • вступ в професію
  • історія міста Миколаєва
  • археологія міста Миколаєва
  • професійна майстерність екскурсовода
  • вміння та навички екскурсовода
  • мовлення екскурсовода.

На практичних заняттях були проведені учбово-методичні екскурсії до Миколаївського обласного краєзнавчого музею, археологічної пам’ятки «Городище Дикий Сад». Учасниці проекту також взяли участь у круглому столі на тему: «Туристична привабливість міста Миколаєва: інвентаризація туристичних ресурсів міста», який відбувся 17 жовтня 2019 року о 16:30 в Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького.

Нагадаємо, що курс Школи розроблений таким чином, аби всі зацікавлені встигли отримати нові знання та систематизувати свій досвід, а також створити власні екскурсії за підтримки професіоналів до початку активного екскурсійного та туристичного сезону. Всі випускниці Школи мають шанс стати сертифікованими екскурсоводами, отримати кваліфікацію фахівчинь із туристичного супроводу та вплинути на подальший розвиток туристичної галузі міста Миколаєва, а згодом – і регіону.

Тренінг проводився в рамках проекту «Школа екскурсоводів– проведення тренінгів для жінок м. Миколаєва», що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» у партнерстві з Департаментом Економічного розвитку Миколаївської міської ради за підтримки Асоціації міст України (АМУ) та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за кошти Міністерства міжнародних справ Канади.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Підсумки Національного конкурсу наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії»

Опитування: Стан розвитку доброчинності в Україні – 2019

У 40 разів зросла вартість участі кандидата у місцевих виборах за новим Виборчим кодексом – Рух «ЧЕСНО»

Барометр свободи слова за 2019 рік - ІМІ

Експерти проаналізували, як виконується економічна частина Угоди про асоціацію

Освітній проект «Медвин. Повстання»: пам’ять — це зброя