У Миколаєві розпочала роботу Школа екскурсоводів

30 вересня 2019 року двадцять переможниць конкурсного відбору скористались безкоштовними сервісами партнерського проекту ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» і Миколаївського міськвиконкому та розпочали ...

Додано:
frgn

IMG_1957-768x576
У Миколаєві розпочала роботу Школа екскурсоводів

30 вересня 2019 року двадцять переможниць конкурсного відбору скористались безкоштовними сервісами партнерського проекту ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» і Миколаївського міськвиконкому та розпочали свій шлях до опанування професії гідів-ексурсоводів, які розроблять унікальні туристичні продукти для міста.

«Школа екскурсоводів Миколаєва» має на меті сформувати якісну туристичну пропозицію, поліпшити якість сервісу та залучити велику кількість гостей у місто. Миколаїв  це місто-півострів, яке має значний туристичний потенціал: унікальні корабельні, стародавній Дикий сад і колорит Слобідки з міфами про кримінальне минуле. За методичної підтримки «Всеукраїнської асоціації гідів» місцеві краєзнавці проведуть фахове навчання для учасниць.

«Маємо реальні перспективи розвитку тематичного туризму, проте значною мірою туристичний розвиток залежить від роботи гідів, саме тому Школа націлена на поглиблення знань та формування навичок жінок-екскурсоводів, розробку унікальних туристичних пропозицій та розвиток малого підприємництва в туристичній сфері»,  коментує подію директор ГО Фонд розвитку м. Миколаєва»  Михайло Золотухін».

За підсумками установчої сесії стало зрозуміло, що серед слухачок є як спеціалістки, котрі прагнуть підвищити кваліфікацію, так і ті, хто має інший освітній бекграунд. Однак всі учасниці натхненні та мають намір створити власний туристичний продукт, що сприятиме розвитку міста – щодо цього слухачки підписали угоди з міськвиконкомом та Всеукраїнською Асоціацією гідів.

Протягом жовтня-листопада учасниці опанують 10-денний інтенсивний теоретичний курс, а кожної неділі відвідуватимуть практичні заняття за коуч-підтримки компетентних експертів-практиків. За результатами навчальної програми слухачки створять унікальні креативні туристичні маршрути з оглядом перлин історії міста Святого Миколи, що стане важливим кроком до збільшення туристичної привабливості міста, зростання кількості туристів та інвесторів – так з’являться якісні сервіси для гостей та мешканців Миколаєва.

Передбачається, що буде запроваджено акредитацію екскурсоводів: випускниці презентують свої портофоліо фаховій комісії, і у випадку схвалення отримають рекомендаційні бейджі. Практичний механізм сертифікації буде розроблено за участі Громадської ради з питань туризму при Департаменті економічного розвитку Миколаївської міської ради. 

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»


Навчання проводиться в рамках проекту «Школа екскурсоводів–проведення тренінгів для жінок м. Миколаєва» що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» при партнерстві з Департаментом Економічного розвитку Миколаївської міської ради за підтримки Асоціації міст України (АМУ) та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за кошти Міністерства міжнародних справ Канади.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«EU4USociety» – спільний 4-річний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу

Дніпро напередодні місцевих виборів: основні проблеми регіону

Перші бюджети участі в ОТГ Кіровоградщини: тенденції, випробування та дієві рішення для промоції інструменту

Коли в Україні з'явиться реєстр хворих на муковісцидоз?

У Києві презентували книгу про українців у Маутгаузені

Українські громади шукають нові форми партнерства з громадськими організаціями