Шкільні Агенти Волонтерства розвивають волонтерський рух у Жовківській ОТГ

Максим родом з Сопошина. З дитинства його цікавив активізм, неформальна освіта,бажання створювати проекти та збирати однодумців разом. Проте часами це було викликом, адже можливостей у селі було не ...

Додано:
max

photo5226537366427121447
Шкільні Агенти Волонтерства розвивають волонтерський рух у Жовківській ОТГ

Максим родом з Сопошина. З дитинства його цікавив активізм, неформальна освіта,бажання створювати проекти та збирати однодумців разом. Проте часами це було викликом, адже можливостей у селі було не багато:

«До програми Шкільні Агенти Волонтерства від Української Волонтерської Служби я майже не долучався до ініціатив у місті, бо не знав, де їх шукати. Я займався вивченням мов та полюбляв велоспорт. Але всередині мене завжди сиділа мрія: хотів внести якийсь свій вклад у світ» — поділився хлопець. 

photo5226537366427121443

Несвідомо хлопець почав волонтерити почав ще у 2018 році: брав участь в толоках, та допомагав на різних подіях: «Цікавило мене те, що волонтерячи, я міг бачитись зі своїми друзями та бути корисним для своєї громади. А свій свідомий волонтерський шлях я розпочав саме після програми «Шкільні Агенти Волонтерства».  

Максим дізнався про програму випадково, натрапив на рекламу в Інтернеті та вирішив долучитись: «Саме ця програма „проклала мені шлях“ у волонтерство. Я дуже щасливий, що пройшов відбір, тому що цей багаж знань, який дала мені програма, не дала б жодна інформація з Інтернету». 

В рамках проєкту «Шкільні Агенти Волонтерства», який проводиться за підтримки Посольства США в Україні, кожен з учасників не лише проходить навчання, але й поширює знання у рідних містах: проводячи уроки чи лекції про волонтерство у школах, відкритих просторах, хабах. Максим вже запланував перші зустрічі, та ділиться своїми планами:

«Зараз я планую активно розвивати волонтерський рух у Жовківській ОТГ. Скоро розпочнеться серія тренінгів з волонтерства, які я особисто даватиму, аби ширити волонтерство у маси. Також нещодавно моя команда та я запустили наш власний проєкт у с.Сопошин „English Club“. Він дозволяє дітям молодшої школи вивчати англійську мову безкоштовно та кожен охочий може до нас приєднатись. Нашій команді дуже подобається ділитись нашими знаннями з дітьми та сподіваємось, що вони їм знадобляться у житті». 

Максим вірить, що волонтерство в малих містах має розвиватись. Для хлопця — це не просто хобі, але й спосіб зробити свій внесок у громаду: «Волонтерство надихає та допомагає змінювати світ. З кожним посадженим деревом чи піднятим сміттям в мені прокидається усвідомлення того, що як-не-як, але я все-таки зробив вклад у цей світ. А це і є моя мета!»

photo5226537366427121447


Тематика публікації:                      

Останні публікації цього розділу:

Понад 200 учнів з двох областей взяли участь у ярмарку підприємництва Junior EXPO-2024 в Хмельницькому

Яких інтеграційних заходів потребують ВПО на третьому році війни

Мережа правового розвитку — 2024: інновації інструментів доступу до правосуддя та відповідальне членство

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Хмельницькому

Український молодіжний фонд уклав Меморандум з ЮНІСЕФ

Покращення відчуття безпеки в громадах або Нові змісти «Правоспроможної громади»

 • Катя

  Добре, що в нас така активна молодь. Нехай Максиму та його однодумцям щастить!

  • max

   Дякую! :)

   • Катя

    На здоров’я.

  • Ali Ahmad

   Hi! Help me withdraw coins. pass eth 0xf531Ce43D3Bbd5f3a1770F0cF44239F2eDECAb6F ee9484e401f6a6b35856397e21fa53aa9120ac7a6da580faedf05c62dae1bf52 … ty!