Розвиток жіночого лідерства на Луганщині

В рамках  проєкту «Збільшення можливостей  для жіночого лідерства», ГО «Центр спільного розвитку «Дієва громада», допомагаючи новоствореним жіночим організаціям Луганської області відігравати активну ...

photo_2020-08-28_15-54-31
Розвиток жіночого лідерства на Луганщині

В рамках  проєкту «Збільшення можливостей  для жіночого лідерства», ГО «Центр спільного розвитку «Дієва громада», допомагаючи новоствореним жіночим організаціям Луганської області відігравати активну роль у процесах розбудови демократичного суспільства, відібрала чотири громадські організації з якими проходить етап організаційного розвитку.

ГО “Жінка за майбутнє”,  м. Золоте

ГО “Позитивні зміни”, с. Лиман Старобільський р-н

ГО «ДобраДія», смт. Станиця Луганська

ГО “Сила енергії”, с. Трьохїзбенка Новоайдарський р-он

113 photo_2020-08-28_15-54-31

photo_2020-08-28_15-54-32 photo_2020-08-28_15-54-32 (2)

Всі організації цікаві та різні. Але є й те, що їх об’єднує – всі вони створені в поточному 2020 році та всі вони виросли з ініціатив жінок, об’єднаних спільним прагненням: зробити життя в своїх громадах більш комфортним, цікавим та безпечним.

В рамках проєкту, експертки «Дієвої громади» працювали над проведенням оцінювання власної організаційної спроможності залучених громадських організацій. В результаті проведеної оцінки були визначені найбільш нагальні потреби в оргрозвитку. Одна з таких потреб – впровадження в організаціях практики стратегічного планування.

На тренінгах, спільно шукаючи відповіді на питання учасниці сформулювали бачення кожної організації на найближчі два роки. Також, працювали над формулюванням місії, визначенні стратегічної мети та головних напрямків діяльності. Зуміли команди й проаналізувати свій поточний стан: визначити сильні та слабкі сторони, можливості та загрози, оцінити зовнішнє середовище та імовірні ризики.

Важливою темою проєкту є проведення заходів, які спрямовані на підвищення рівня обізнаності з питань ґендерної рівності серед громадськості, формування стійкої громадської думки про необхідність утвердження ґендерної рівності у всіх основних сферах життя: політичній, економічній, соціальній та побутовій.

Зараз команди, озброєні новими знаннями та навичками, під менторським супроводом, приступили до процесу створення політик і процедур своїх організацій, в тому числі –  стратегічних планів. А після цього буде непростий, але вкрай цікавий шлях втілення цих планів у життя.

Завзятість та позитив молодих команд з Луганщини дає надію на те, що розвиток жіночого лідерства в регіоні неодмінно приведе до позитивних змін.

Діяльність за проєктом «Збільшення можливостей для жіночого лідерства» виконується Центром спільного розвитку Дієва громада в межах Проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», який фінансується Європейським Союзом.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У Тернополі нагородили переможців конкурсу «Золотий фліпчарт»

Підсумки та висновки медіамоніторингу місцевих виборів 2020

Понад 250 000 людей з ВІЛ проживає в Україні

Підсумки проведення Національного Форуму в рамках Марафону Розвитку Громад

Компенсація витрат волонтерам і угоди з ФОП. Нюанси складання договорів ГО з контрагентами

Перший крок до порозуміння щодо Березанської моделі освіти