Розширення прав та можливостей жінок у сфері ресурсоефективності та енергетики в Україні

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні у співпраці з Організацією Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO) розробив відео, присвячене питанню залученню жінок до активної ...

Додано:
Centre

Picture2
Розширення прав та можливостей жінок у сфері ресурсоефективності та енергетики в Україні

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні у співпраці з Організацією Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO) розробив відео, присвячене питанню залученню жінок до активної роботи у сфері енергетики та ресурсоефективності. Відео пропонує розглянути роль жінки у вказаних сферах, почути аргументи на користь того, що успішний розвиток бізнесу можливий за збалансованої участі в ньому чоловіків та жінок.

У відео 5 жінок, які є представницями різних організацій (UNIDOШвейцарське бюро співробітництва Посольства Швейцарії в УкраїніЦентр ресурсоефективного та чистого виробництваЖіночий енергетичний клуб УкраїниДержавне агентство з енергоефективності та енергозбереження), стверджують, що ґендерна рівність та розширення прав і можливостей жінок позитивно впливає на інклюзивний сталий розвиток промисловості, особливо в енергетичному секторі, ресурсоефективності. Жінки є агентами змін у всіх сферах життя суспільства. Вони впевнені, що змінювати ставлення до ґендерного балансу у всьому світі потрібно вже сьогодні, залучаючи до цього і чоловіків. Ґендерна рівність дозволяє як чоловікам, так і жінкам робити рівний внесок в економічний, політичний, соціальний і культурний розвиток.

Дивіться відео за посиланням.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Квіти пам’яті для учасників Медвинського повстання і жертв більшовицького терору

19 жовтня - Всеукраїнський день відповідальності людини. Долучайтеся до відзначення!

Відбувся тренінг "Молодіжне лідерство в громаді та створення власної команди"

«Тест-драйв професій для дівчат»: ЄС усуває гендерні стереотипи у профтехосвіті

Українська соціальна академія розпочинає проєкт з покращення якості соціальних послуг в громадах

У Волновасі, Маріуполі та Вугледарі жінки навчались розвитку підприємництва в умовах пандемії