Розпочалася фандрейзингова кампанія на втілення дитячих мрій Дружківки

Починаючи з 10 серпня по 30 вересня триватиме загальноміська фандрейзингова кампанія, кошти якої будуть спрямовані на втілення дитячих мрій. Кожен з вас може стати інвестором та підтримати розвиток ...

Додано:
NewDruzhkivka

68701581_2512659965462694_3274512474111475712_o
Розпочалася фандрейзингова кампанія на втілення дитячих мрій Дружківки

Починаючи з 10 серпня по 30 вересня триватиме загальноміська фандрейзингова кампанія, кошти якої будуть спрямовані на втілення дитячих мрій. Кожен з вас може стати інвестором та підтримати розвиток дітей нашого міста.

Ми з вами зможемо підтримати 23 ініціативи. Рівно стільки скільки шкіл та садочків працює у Дружківці. Наша спільна мета — зібрати 46000 гривень. За ці кошти ми зможемо придбати багато корисних речей: набори для гри у волейбол та баскетбол, гімнастичне обладнання, настільні та розвивальні ігри, конструктори та сенсорні доріжки, і навіть лялькові театри.

Як можна долучитися до кампанії та допомогти із втіленням дитячих мрій. На сайті громадської організації «Нова Дружківка» www.newdruzhkivka.com.ua є велика кнопка «Підтримати нас». Натискаючи на неї, відкривається форма для пожертви. Вам залишається лише вписати суму, та за допомогою системи LiqPay (функціонування якої забезпечує «Приватбанк») стати інвестором дружківської освіти.

Кожні 10 днів ми будемо розповідати про хід кампанії та повідомлятимемо, скільки грошей вдалося залучити. А після – публічно відзвітуємося про закупівлі.

Просимо звернути увагу, що інформацію про всі публічні акції, які будуть проведені для збору коштів в рамках цієї кампанії, ми будемо оголошувати додатково на нашому сайті.

Ініціатори кампанії: громадські організації «Україна можливостей» та «Нова Дружківка».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Зелений порядок денний – синергія задля змін

В Україні розпочинається проект щодо розвитку сімейних молочних ферм

Заходи до Дня пам’яті жертв Голодоморів

Експерти вважають новий Майдан більш імовірним, ніж торік – опитування

Відомі українці закликають прийти до Музею Голодомору-геноциду та вшанувати пам’ять жертв Голодомору

У Києві відкрили виставковий простір «М³: Майдан. Меморіал. Музей»