Романтика молодіжного волонтерства

Молодь Кропивницького волонтерить у спільноті "Годуємо патріотів" Добромир. Допомагають логістично (тут є свій "бригадир" Дмитро, який швидко організовує команду для оперативної доставки овочів та ...

DSC01478
Романтика молодіжного волонтерства

Молодь Кропивницького волонтерить у спільноті “Годуємо патріотів” Добромир. Допомагають логістично (тут є свій “бригадир” Дмитро, який швидко організовує команду для оперативної доставки овочів та продовольчих боків), фасуванням (Катя, Марія, Вадим, Варвара вже навчають волонтерів-початківців мистецтву фасування), створюють фото та відео, займаються обліком, розробкою креативних кампаній для підтримки ініціативи.

Те, що фасує молодь Молодіжної кухні, відправляють людям в прифронтові території, туди, де немає газу, електрики і часто люди змушені готувати їжу на відкритому вогні, під обстрілами.

Молодь прокладає продовольчі містки завдяки партнерству з ГО “Добромир”, тут є досвідчені волонтери та волонтерки, налагоджені технології та рецепти.

DSC01466

“Молодіжне крило спільноти ми почали розвивати системно завдяки підтримці проєкту “Волонтер+”. Крім навчання молоді, працюємо над згуртуванням та розробкою ідей у сфері продовольчої безпеки, маємо можливість покращувати логістику та організаційну спроможність ініціативи “Годуємо патріотів”, купувати сушені овочі, пакети, запайники тощо”, – розповідає Ірина Ткаченко, координаторка проекту “Молодіжна кухня “Годуємо патріотів”.

“Волонтерство – стало для мене вражаючими емоціями, я побачила дружній колектив і тепле спілкування. Моя мета волонтерства – це відкривати щось нове і робити корисне задля нашої перемоги”, – каже волонтерка Тетяна Купрєєнкова.


DSC01461

“Волонтерство – це для мене спосіб соціальної адаптації. Через волонтерство я познайомилася із неймовірно теплими та добродушними людьми. Моя мрія та ціль, аби моя діяльність у проєкті “Молодіжна кухня “Годуємо патріотів”” перетворилася у офіційне працевлаштування. Ох, наскільки всьо серйозно. Але не варто боятися великих цілей, якщо ти в них щиро віриш і йдеш в цьому напрямку. А із менш глобальної мрії, по секрету, на цей рік я задала собі ціль втілити ідеї, які я написала у “банку ідей” для спільноти “Годуємо патріотів”, – каже волонтерка Катерина Крива.

На цих фото – черговий момент фасування супів “Продовольчі містки”. Дякуємо за світлини волонтерці-фотографині Вікторії Поліщук, яка представляє Молодіжну раду Кропивницького та Агенцію сталого розвитку “Хмарочос”.

DSC01481

Молодіжне фасування “Продовольчі містки” відбувається в рамках проєкту “Молодіжна кухня “Годуємо патріотів”, що втілюється ГО “Агенція сталого розвитку “Хмарочос” у рамках програми «Розвиток і підтримка молоді Кіровоградської області через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Як побудувати ефективний діалог та стати інклюзивними радниками?

Влітку стартує п’ятий набір на курс “Навігатор Майбутнього”

Працевлаштування людей з інвалідністю в Україні: можливості, реалії та досвід

Про гендерну рівність, важливість комунікації та її вплив розповіли під час форуму «Світ без обмежень»

Новий документальний відеоролик, присвячений жіночому лідерству в інклюзивному громадському активізму

На форумі «Світ без обмежень» обговорили надання соціальних і реабілітаційних послуг