Навчання для вмотивованих підлітків Aspen Teens: fight for UA dream

Аспен Інститут Київ у партнерстві з благодійним фондом Klitschko Foundation запрошують вмотивованих підлітків віком 14–17 років до участі у дводенних філософських семінарах у межах проєкту Aspen ...

IMG_2134
Навчання для вмотивованих підлітків Aspen Teens: fight for UA dream

Аспен Інститут Київ у партнерстві з благодійним фондом Klitschko Foundation запрошують вмотивованих підлітків віком 14–17 років до участі у дводенних філософських семінарах у межах проєкту Aspen Teens: fight for UA dream.

Проєкт “Aspen Teens: fight for UA dream” — це  платформа для обговорень, де кожен підліток має можливість чути та розуміти себе й оточуючих, знаходити конструктивні шляхи подолання викликів  і спільно працювати над формуванням візії майбутнього України.

До участі запрошуються підлітки віком 14–17 років, які готові мислити нестандартно, брати на себе відповідальність за зміни у суспільстві і стати рупором прогресивних ідей. Участь у семінарах безкоштовна.

Наразі відкрито реєстрацію на наступні 6 семінарів Aspen Teens: fight for UA dream, які проходитимуть у онлайн-форматі з вересня по грудень 2023 року

Реєстрація доступна за посиланням: 

https://bit.ly/3EeEpNS

Після успішного відбору учасникам прийде лист, де буде вказана група та точна дата семінару.

Цього року вже відбулося 10 семінарів, до яких долучилося 150 українських підлітків з України а також тих, хто через війну та інші обставини, опинився за кордоном. Під час семінарів учасники обговорювали історію, культуру й національну ідентичність, російсько-українську війну та місце України в європейській спільноті.
Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Чи впливає на податки та дохід отримана гуманітарна допомога від Благодійного фонду «ССС»?

У Підволочиській громаді відкрили молодіжний простір «Знайди себе»

Програма USAID DOBRE закупила для П’ядицької громади агро обладнання вартістю понад 1,2 мільйон

Безкоштовні онлайн-консультації від психологів та психіатрів для мешканців України

Понад 80 громад та ОВА пройдуть навчання з комунікацій за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

На Рівненщині проводять дослідження щодо булінгу дітей ВПО у школах