«Разом ми – Європа». Стартувала всеукраїнська комунікаційна кампанія Європейського Союзу

21 серпня стартувала всеукраїнська комунікаційна кампанія Європейського Союзу «Разом ми -  Європа». Її мета – поінформувати найширшу аудиторію українців про всебічну підтримку, солідарність та ...

FarwvzKX0AEAx5J
«Разом ми – Європа». Стартувала всеукраїнська комунікаційна кампанія Європейського Союзу

21 серпня стартувала всеукраїнська комунікаційна кампанія Європейського Союзу «Разом ми –  Європа». Її мета – поінформувати найширшу аудиторію українців про всебічну підтримку, солідарність та допомогу ЄС, яку вже було надано Україні від початку повномасштабного російського вторгнення, і яка триватиме надалі.

В день запуску кампанії 21 серпня під Аркою Свободи українського народу в Києві відкрито мобільну виставку «Разом ми – Європа», де представлений самобутній погляд українських художниць-ілюстраторок на війну та на допомогу Україні з боку ЄС в ці часи.

На церемонії відкриття відвідувачі змогли  отримати брендовані листівку й поштову марку. Присутні на заході дипломати і всі бажаючі написали свої вітання українським захисникам та захисницям й просто на локації опустили послання у поштову скриньку.

З огляду на безпекову ситуацію, в період з 22 до 25 серпня експозиція буде закрита для відвідувачів.  Та вже з 26 серпня її роботу буде поновлено, і вона триватиме до 21 вересня 2022 року.

Всеукраїнська комунікаційна кампанія «Разом ми –  Європа» включатиме інформаційні, освітні, культурні та мистецькі заходи з різноманітними інтерактивними елементами, онлайн і офлайн, якщо дозволятимуть умови безпеки.

«В цій кампанії ми говоримо про надію – надію, з якою Україна прямує до перемоги, надію, з якою світ вшановує та захоплюється стійкістю України, надію, з якою країна святкує свій перший День Незалежності як кандидат на членство в ЄС, і надію, з якою ЄС залишається на боці України не лише словом, а й ділом. Тому що разом ми – Європа», – сказав під час прес-конференції Посол Матті Маасікас, Голова Представництва ЄС в Україні.

ЄС від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну акумулює та скеровує ресурси для допомоги захисникам України й всебічної підтримки у фінансовій, торгівельній, економічній,  гуманітарній сфері та у сфері цивільного захисту. Ця допомога надається консолідовано й оперативно і вже має прямий суттєвий вплив на повсякденне життя українців.

Детальніше на EUProstir


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Календар "Твій дзен - 2023": для ментального здоров’я команди і допомоги ЗСУ

Лікарня з Новгород-Сіверського просить 11 млн грн коштів проєкту United24 на ремонт приміщення - StateWatch

Психологиня Наталія Сабліна: ми не одразу бачимо травму війни

Як пенсіонерка з Дніпропетровщини заснувала волонтерський центр «Павутинка»

Експерти U-LEAD консультують фахівців громад як планувати інфраструктурний етап медичної реформи

За 9 місяців війни звернення до психологів змінилися: запити стали глибші, екзистенційні