При контрольних пунктах на півдні Херсонщини врешті мають з’явитися ЦНАПи

Рекомендації, напрацьовані під час попереднього етапу виконання проекту "Попередження конфліктів у Південній Україні", зокрема містили і пропозиції щодо покращення облаштування контрольних пунктів ...

3A61EF6E-DACD-4443-A630-1493EDDA781C
При контрольних пунктах на півдні Херсонщини врешті мають з’явитися ЦНАПи

Рекомендації, напрацьовані під час попереднього етапу виконання проекту “Попередження конфліктів у Південній Україні”, зокрема містили і пропозиції щодо покращення облаштування контрольних пунктів в’їзду-виїзду на адмінмежі з окупованим Кримом.
Передусім, пропонувалося облаштувати центри надання адміністративних послуг безпосередньо при КПВВ “Каланчак”, “Чаплинка” та “Чонгар” (а не на відстані 15-40 кілометрів, як зараз), а також вжити заходів для покращення транспортного сполучення з обласним та районними центрами.

Пропозиції були позитивно сприйняті відповідними суб’єктами владних повноважень, проте при їх втіленні виникнули певні організаційно-адміністративні проблеми, про які ми повідомляли раніше.

Перспективи змінилися на краще щойно 13-го липня, коли новообраний президент України, відвідавши контрольний пункт в’їзду-виїзду “Чонгар”, як сказано в офіційному повідомленні, “наголосив, що реалізувати другий завершальний етап проекту – створення [при КПВВ на Херсонщині] сервісних центрів з автовокзалами та центрами надання адміністративних послуг – необхідно до 20 грудня цього року”, а також пообіцяв сприяти забезпеченню належного фінансування робіт. Тож пропозиції були почуті і враховані і новим керівництвом держави.

Сподіваємося на успішне втілення цих давно актуальних завдань.

Ближчим часом , на підставі останніх досліджень та аналітичної роботи, органам державної влади та місцевого самоврядування буде надано нові рекомендації, спрямовані на попередження насильницьких конфліктів, мінімізацію конфліктного потенціала та забезпечення стабільного, мирного розвитку українського Півдня.

Проект “Попередження конфліктів у Південній Україні” здійснюється Центром близькосхідних досліджень за підтримки National Endowment for Democracy з 2017 року.

logo


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Миколаїв став 14 містом України, де впроваджується Система відкритих шкільних бюджетів

Все більше дніпрян дізнається про публічні консультації

У Києві показали, як могли виглядати профілі у Фейсбуку Мазепи, Петлюри та Бандери

Рекордна кількість українців вважають, що країна рухається у правильному напрямку – соцопитування

Представник Генерального консульства Німеччини в Україні відкриє виставку фоторобіт торецької молоді

Марш за тварин-2019 пройде одночасно у 24 містах України