Прозоре звітування закладів освіти Дружківки

Вже у січні 2019 року мешканці та мешканки міста матимуть доступ до візуалізованої інформації щодо бюджетного фінансування та благочинних пожертв, що йдуть на заклади освіти міста.Завдяки нашій ...

Додано:
NewDruzhkivka

звіт
Прозоре звітування закладів освіти Дружківки

Вже у січні 2019 року мешканці та мешканки міста матимуть доступ до візуалізованої інформації щодо бюджетного фінансування та благочинних пожертв, що йдуть на заклади освіти міста.

Завдяки нашій ініціативі відділ освіти Дружківської міської ради восени підписав меморандум про співпрацю із фондом «Об’єднання» (м. Херсон), завдяки якому в нашому місті впроваджується Єдина системи відкритих бюджетів Open School. Вона дозволяє в онлайн-доступі бачити не тільки об’єми та напрями бюджетного та позабюджетного фінансування шкіл, а і безпосередньо потреби, що існують у навчальних закладах. Детальніше про особливості роботи системи, а також – ставлення батьків до цієї інновації дивіться у відео.

Відео створено в рамках проекту, який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Королівства Норвегії.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Курс на успіх: освітні експеременти в Поромівській ОТГ

“Мені сказали не приходити сюди в кедах”: як у Києві відбулася антивиставка “Освітня барикада”

Барометр свободи слова за січень 2019 року

Більше половини українців зважатимуть на проєвропейськість кандидата у президенти – соцопитування

Заява ОПОРИ з питань попередження провокацій та тиску на її спостерігачів на виборах

Як кримчанам (і не тільки) проголосувати на виборах? Експлейнер для всіх