“Простір дієвої молоді” створено у бібліотеці в Олександрії

В рамках втілення Молодіжної Волонтерської програми «З любов’ю до дітей, з Перемогою в серці», Центральна міська бібліотека для дітей Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи не ...

image1
“Простір дієвої молоді” створено у бібліотеці в Олександрії

В рамках втілення Молодіжної Волонтерської програми «З любов’ю до дітей, з Перемогою в серці», Центральна міська бібліотека для дітей Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи не тільки зібрала чудову і дієву молодіжну команду.

“Ми поставили на меті вирішити проблему щодо створення комфортних умов для проведення репетицій, підготовки до заходів та надання послуг молодими волонтерами ключовим аудиторіям в одному з приміщень бібліотеки. Для цього зробили косметичний ремонт зали та придбали меблі та обладнання”, – розповідає керівниця проекту “Волонтер Плюс”, директорка закладу Тетяна Троцюк.

У перші дні лютого волонтери провели косметичний ремонт у приміщенні майбутнього простору, закупили меблі та обладнання. Подивіться на фото, яким було приміщення, і яким воно стало.

image6

Нагадаємо, що молодіжна волонтерська команда на базі бібліотеки активно працює вже кілька місяців. Юнаки та дівчата проводять заняття, ведуть курси англійської мови, організовують для дітей та підлітків різноманітні заходи і вже охопили своєю діяльністю майже вісім сотень людей.

Проєкт “Простір дієвої молоді” створений в межах програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та UPSHIFT”, яку реалізовує ГО «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Правозахисники закликають тиснути на рф для гуманітарного доступу до затопленого лівобережжя Херсонщини

Десять ініціатив для зеленого відновлення п’яти громад Миколаївщини

Оголошено переможців і переможниць 20 Docudays UA

Допомога для Херсонщини: актуальні потреби

Опитування щодо стійкості представників ОГС

Вознесенська громада здійснює ЕКО-модернізацію Стратегії