Проєкт “День Данте з Україною” зібрав кошти для гуманітарної допомоги

В Італії відбувся благодійний проект “День Данте з Україною” на підтримку українських громадян. У Ровенській художній галереї “Ravenna art Gallery” 27 березня 2022 року зібралися разом українські та ...

Додано:
Let's do it Ukraine

Проєкт “День Данте з Україною”
Проєкт “День Данте з Україною” зібрав кошти для гуманітарної допомоги

В Італії відбувся благодійний проект “День Данте з Україною” на підтримку українських громадян. У Ровенській художній галереї “Ravenna art Gallery” 27 березня 2022 року зібралися разом українські та італійські митці, місцеві жителі, українська діаспора та поціновувачі мистецтва. Частина коштів від продажу робіт будуть перераховані на проєкт SOS UKRAINE LET’S DO IT UKRAINE / ITALY для надання гуманітарної допомоги цивільному населенню України.

На початку відкриття пролунав гімн, поважні гості виступили з вітальним словом та запросили присутніх до огляду виставки. Вона складалася з художніх робіт та перфомансу фоторобіт художників, які перебувають в Україні, зокрема колишньої сенаторки Ірини Акімової, Оли Рондяк з Маямі, Ірини Онопенко та Анни Манако.

Координував захід критик та мистецтвознавець професор Джорджіо Грассо. 

Подію відвідали такі поважні гості: Ігор Галонетто – радник, відповідальний за цифровий перехід, громадське озеленення та відновлення лісів, права тварин Муніципалітету Равенни, Наталія Сясіна – президентка асоціації проти насилля VITAUKR Італія, Юлія Мархель – президентка Всеукраїнського молодіжного руху Let’s Do It Ukraine, координаторка міжнародного гуманітарного проекту Let’s do it Ukraine SOS, Дмитро Щукін – президент асоціації People for Ukraine, українська художниця-дизайнерка Анна Манако.

Проєкт переслідує велику місію благодійного збору коштів на підтримку міжнародного гуманітарного проєкту Let’s do it Ukraine SOS для надання гуманітарної допомоги цивільному населенню України: їжі, медикаментів для дітей та дорослих Харківського, Чернігівського, Київського, Запорізького, Донецького регіонів.

Організатори проекту асоціації: VITAUKR, Let’s Do It Ukraine, Let’s Do It Italy, Associazione Malva – ucraini di Ravenna APS, People for Ukraine, Ravenna art Gallery. Органiзацiйну пiдтримку надає Оксана Давидова.

Патронат муніципалітету Равенни та Посольства України в Італії. 

Надання благодійної та гуманітарної допомоги цивільному населенню України https://letsdoitukraine.org/donate-now/.

Проєкт “День Данте з Україною”

Проект “Данте в Україні” відкрився напередодні війни. Усі роботи безпосередньо пов’язані з темою війни. Виставлені в Києві роботи перебувають у виставковому просторі Української академії мистецтв. І саме тому цей культурний проект на підтримку України починається з благодійної виставки/аукціону в DANTE DAY у Равенні.

Let’s do it Ukraine SOS – це соціальний проект, створений Всеукраїнським молодіжним рухом Let’s do it Ukraine  за підтримки Міжнародного руху Let’s Do It World, який працює за двома форматами допомоги: для підтримки життєдіяльності мирного населення посильно забезпечуючи їжею, засобами гігієни, базовою медициною. У проекті беруть участь понад 1500 активістів з різних куточків України. З першого дня організація створила команди волонтерів, перерозподільні склади та хаби гуманітарної допомоги. За місяць цієї війни команда руху отримала, роздала понад 230 тонн гуманітарної допомоги та 1 мільйон 500 тисяч гривень благодійних внесків на продукти харчування, засоби гігієни, основні медикаменти, дитяче харчування, підгузники. Частина коштів була витрачена на матеріально-технічне забезпечення.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Юні бізнесмени, школярі-змінотворці й освітні міні-хаби - як відновлюють освіту на Миколаївщині та Херсонщині

Про план відновлення у своїй громаді знають лише 4% мешканців - результати опитування ГО «Проти Корупції»?

У Тернополі експонується виставка про "справи Майдану"

УМПД: міжнародна спільнота має підтримати реформу деінституціалізації для розвитку України

Правозахисники вказують на збільшення кількості обшуків у Криму

Мандрівна виставка «На Зламі» відвідала 50-те місто