Програма правової допомоги в Херсонській області

Повномасштабна війна на території України спричинила величезні збитки для економіки нашої держави та зробила вимушеними переселенцями більше 6,5 мільйонів українців. Водночас дуже багато українських ...

Додано:
[email protected]

1706798791_4
Програма правової допомоги в Херсонській області

Повномасштабна війна на території України спричинила величезні збитки для економіки нашої держави та зробила вимушеними переселенцями більше 6,5 мільйонів українців. Водночас дуже багато українських громадян, які проживали в зонах, наближених до лінії фронту були вимішені евакуюватися під обстрілами, втрачаючи своє майно та досить часто свої особисті документи. Через горнило україно-російської війни вже пройшло більше мільйона українських воїнів, багато з яких загинули, зазнали поранень або навіть зараз перебувають у полоні ворога.

Допомогти українським воїнам, які зазнали поранень чи були звільнені з полону, внутрішньо переміщеним особам та громадянам, майно яких було знищено внаслідок військових дій можуть фахівці, які працюють в громадській організації «Центр правових рішень» (офіційний сайт організації).

На чому зосереджена діяльність правозахисної організації

Діяльність громадської організації, що має назву «Правозахисна організація «Центр правових рішень», здійснюється завдяки фінансовій підтримці німецького фонду Маршалла США та зосереджена на чотирьох основних напрямках, включно з:

  • правовою допомогою для військовополонених, їхніх сімей та внутрішньо-переміщених осіб;
  • кваліфікованою юридичною допомогою для діючих та звільнених в запас військовослужбовців та їхніх сімей;
  • суспільною діяльністю, направленою на захист прав і свобод українських громадян та антикорупційною діяльністю.

Фахівці правозахисної організації здійснюють фіксування порушень задля захисту громадян, які внаслідок різних обставин стикаються з фактами дискримінації. Водночас всі без виключення громадяни України можуть звернутися до ГО «Центр правових рішень» за безкоштовною юридичною допомогою, в першу чергу щодо відновлення втрачених особистих документів та документів на знищене російськими окупантами нерухоме майно – житло, що було зруйновано чи залишилося під окупацією ворога.

Яку мету переслідують співробітники громадської організації

Дуже багато українських біженців, тікаючи від жахіть війни, втратили всі документи, як особисті, так і документи, що підтверджували їхні права на нерухому власність. Відновлення документів в багатьох випадках потребує належного супроводу з боку адвокатів чи кваліфікованих юристів. Водночас відсутність особистих документів в багатьох випадках перешкоджає біженцям – внутрішньо-переміщеним особам в отриманні доступу до адміністративних послуг чи унеможливлює на деякий час отримання ними допомоги від держави.

Саме тому діяльність громадської організації зосереджена в першу чергу на наданні юридичної допомоги найбільш незахищеним соціальним верствам населення – ВПО, родичам загиблих чи зниклих безвісти військових та воїнів ЗСУ, які повернулися з полону.

Щоб отримати кваліфіковану консультацію чи юридичну допомогу від громадської організації, можна заповнити відповідну форму для зворотного зв’язку в Телеграм організації,  (телефон для зв’язку 0955189844).


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Чи впливає на податки та дохід отримана гуманітарна допомога від Благодійного фонду «ССС»?

У Підволочиській громаді відкрили молодіжний простір «Знайди себе»

Програма USAID DOBRE закупила для П’ядицької громади агро обладнання вартістю понад 1,2 мільйон

Безкоштовні онлайн-консультації від психологів та психіатрів для мешканців України

Понад 80 громад та ОВА пройдуть навчання з комунікацій за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

На Рівненщині проводять дослідження щодо булінгу дітей ВПО у школах