Професійна правова консультація – за допомогою зручного онлайн-сервісу

У Конституції України зазначено, що не можуть бути обмежені права і свободи, визначені низкою статей Основного Закону. Зокрема, статтею 59 закріплено право кожного на професійну правничу ...

Додано:
kobzar

92571344_215325476409606_195833530691878912_n
Професійна правова консультація – за допомогою зручного онлайн-сервісу

У Конституції України зазначено, що не можуть бути обмежені права і свободи, визначені низкою статей Основного Закону. Зокрема, статтею 59 закріплено право кожного на професійну правничу допомогу.

Тому навіть в умовах карантину, коли з метою запобігання поширенню коронавірсуної інфекції введено певні обмеження на пересування, державна система безоплатної правової допомоги продовжує надавати юридичні консультації всім, хто їх потребує. Зосередившись при цьому на дистанційних формах роботи.

Зокрема, Чугуївський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги консультує охочих за телефоном та за допомогою Skype-зв’язку, надає відповіді на звернення за електронною поштою.

Крім того, з початку квітня Координаційний центр з надання правової допомоги підключив свої регіональні та місцеві осередки до системи «Help desk», завдяки якій правові питання громадян, які надходять на різні канали комунікації КЦ, обробляються та переадресовуються в роботу до місцевих центрів.

Юристи Чугуївського місцевого центру з надання БВПД опрацьовують передані звернення та запитання, спілкуються онлайн з заявниками, уточнюють їхні потреби та надають ґрунтовні юридичні консультації.

Важливо, що особами, які отримують у такий спосіб правову допомогу від фахівців Чугуївського МЦ, є не тільки мешканці території обслуговування Центру, але й жителі з усієї України. Чиї питання за системою «Help desk» були одержані Чугуївським місцевим центром від Координаційного центру.

Таким же чином працюють інші центри системи БПД, що дозволяє більш рівномірно розподілити навантаження на правників у різних регіонах країни.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Послуги медіації від Громадського центру правосуддя

“Всеукраїнський референдум: відкритий діалог з громадянами” - відбулося третє публічне обговорення

Олена Розказова: «Ми помічаємо наявність у нас прав і свобод, коли їх втрачаємо»

Карантин посилив гендерні стереотипи та патріархальні соціальні норми

Чи можна розглядати грантодавця як інвестора?

Зелена кімната для дітей