Проекти з Івано-Франківська та Костянтинівки отримають до 15 000 € для перетворення постіндустріальних територій

Проекти MetaLab з Івано-Франківська та MovEast з Костянтинівки стали переможцями конкурсу на участь в програмі Urban Action, яку організовують Британська Рада та Goethe-Institut в Україні спільно з ...

Додано:
CANactions

Urban Action
Проекти з Івано-Франківська та Костянтинівки отримають до 15 000 € для перетворення постіндустріальних територій

Проекти MetaLab з Івано-Франківська та MovEast з Костянтинівки стали переможцями конкурсу на участь в програмі Urban Action, яку організовують Британська Рада та Goethe-Institut в Україні спільно з освітньою платформою CANactions. Кожен проект отримає до 15000 євро на втілення своїх ідей спрямованих на розвиток постіндустріальних територій міста. Реалізувати задум їм допомагатимуть берлінське бюро TSPA та лондонська студія Studio Weave.

Більше 130 проектів подали заявки на участь у програмі Urban Action, яка зосереджена на підтримці інноваційних проектів спрямованих на розвиток постіндустріальних територій міст України з населенням до 600тисяч жителів. Група міжнародних експертів обрала двох переможців: MetaLab проект з Івано-Франківська та MovEast з Костянтинівки (Донецька область). MetaLab є частиною амбітних дій спрямованих оживити великий завод “Промприлад” в центрі Івано-Франківська. Проект має на меті створити експерементальну дослідницьку лабораторію, в якій вирішуватимуться питання дотичні до мистецтва, урбаністики та соціального діалогу. MetaLab розглядається як пілотний проект на території заводу “Промприлад”. У Костянтинівці в рамках проекту MovEast планують створити культурний публічний простір під відкритим небом. Його хочуть використовувати для показів фільмів, проведення музичних подій та в якості платформи для перформенсів та соціальних подій. Команда проекту пропонує оживити простір перед існуючою будівлею кінотеатру у центрі міста. Обидві команди отримають до 15 000 євро на реалізацію своїх ідей.

У березні команди проектів відправляться у Велику Британію та Німеччину, щоб перейняти досвід реалізації подібних ідей. Берлінське бюро TSPA, що спеціалізується на стратегічному плануванні та міському розвитку, супроводжуватиме проект MovEast, а MetaLab відправиться до лондонської студії Studio Weave, неодноразових переможців архітектурних конкурсів, які спеціалізуються на розробці та втіленні архітектурних проектів для громадськості.

Обидві команди презентуватимуть свої перші напрацювання у червні на міжнародному архітектурному фестивалі CANactions, а кінцева реалізація планується на листопад 2017 року.

Проекти переможців можна переглянути на сайті: www.urbanaction.com.ua/#winners.


 

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році